Webmarken lab OÜ
Registrisse kantud 14227977Webmarken lab OÜ (registrikood 14227977) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 103 457 eurot ja puhaskasum -11 269 eurot, bilansimaht 66 790 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sebastian Martin Werner Kinzlinger. Juhatuse liige on Sebastian Martin Werner Kinzlinger. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2017 (9 a 6 k) · Kotkapoja tn 2a-10, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE101959076 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101959076
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,9 % | 2024: -15,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,5 % | 2024: -26,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 27,4 | 2024: 23,8 |
| Müügitulu kasv | −20,0 % | 2024: −26,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +22,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 103 457 | 129 330 | 175 904 | 145 502 | 103 526 | 37 093 | 42 782 |
| Puhaskasum | -11 269 | -20 329 | 5 071 | 49 458 | 31 753 | 2 848 | -4 039 |
| Käibevara | 66 790 | 78 942 | 97 293 | 102 923 | 44 891 | 10 094 | 10 556 |
| Põhivara | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 790 | 78 942 | 97 293 | 102 923 | 44 891 | 10 094 | 10 556 |
| Kohustised kokku | 2 440 | 3 323 | 1 345 | 12 046 | 3 471 | 427 | 3 736 |
| Omakapital | 64 350 | 75 619 | 95 948 | 90 877 | 41 420 | 9 667 | 6 820 |
| Kasumimarginaal | -10,9 % | -15,7 % | 2,9 % | 34,0 % | 30,7 % | 7,7 % | -9,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 790 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 440 € · 3,7 %
- Omakapital 64 350 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 27,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 € | 0 € | 17 428 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 30 344 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 31 097 € | 0 |
| IV kv 2025 | 284 € | 0 € | 43 695 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 50 913 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 62 397 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 64 761 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 59 816 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 809 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Premium Accounting OÜ
- Plummy Games OÜ Muu roll
- Life in Codes OÜ Muu roll
- Empathy Talent OÜ Muu roll
- Revpanda OÜ Muu roll
- KDmovement OÜ Muu roll
- TECHPAL OÜ Muu roll
- Ascend Group OÜ Muu roll
- VZ AdTech OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50053773 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50053773 / 6
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 50053773 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50053773 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50053773 / 3
-
31.05.2017Muutmiskanne Ä 50053773 / 2
-
24.03.2017Esmakanne Ä 50053773
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |