Underground OÜ
Registrisse kantud 14228592Underground OÜ (registrikood 14228592) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 5 244 eurot ja puhaskasum -2 201 eurot, bilansimaht 134 875 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kersti Orumets. Juhatuse liige on Kersti Orumets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2017 (9 a 6 k) · Lõuna tn 25, Viljandi linn, 71014
Registriandmed KMKR EE102087565 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102087565
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -42,0 % | 2024: -1 643,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,6 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 300,3 | 2024: 40,9 |
| Müügitulu kasv | +1 237,8 % | 2024: −99,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 244 | 392 | 135 976 | 133 766 | 131 935 | 36 655 | 48 000 |
| Puhaskasum | -2 201 | -6 441 | 39 263 | -2 920 | 55 576 | 7 595 | 26 067 |
| Käibevara | 122 822 | 125 714 | 138 543 | 100 203 | 112 589 | 52 980 | 41 901 |
| Põhivara | 12 053 | 14 029 | 16 280 | 17 831 | 825 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 134 875 | 139 743 | 154 823 | 118 034 | 113 414 | 52 980 | 41 901 |
| Kohustised kokku | 409 | 3 076 | 11 715 | 14 189 | 6 649 | 4 031 | 547 |
| Omakapital | 134 466 | 136 667 | 143 108 | 103 845 | 106 765 | 48 949 | 41 354 |
| Kasumimarginaal | -42,0 % | -1 643,1 % | 28,9 % | -2,2 % | 42,1 % | 20,7 % | 54,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 122 822 € · 91,1 %
- Põhivara 12 053 € · 8,9 %
- Lühiajalised kohustised 409 € · 0,3 %
- Omakapital 134 466 € · 99,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 300,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 784 € | 0 € | 13 564 € | 0 |
| II kv 2026 | 12 € | 0 € | 978 € | 0 |
| I kv 2026 | 432 € | 0 € | 2 000 € | 0 |
| IV kv 2025 | 323 € | 25 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 203 € | 0 € | 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 571 € | 2 137 € | 3 044 € | 0 |
| I kv 2025 | 639 € | 13 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 362 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 595 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 521 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõuna tn 25, Viljandi linn, 71014
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50053850 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50053850 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50053850 / 2
-
27.03.2017Esmakanne Ä 50053850
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |