Arcfor OÜ
Registrisse kantud 14229427Arcfor OÜ (registrikood 14229427) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Põlva linn, tegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). 2025. aasta müügitulu oli 265 215 eurot ja puhaskasum 55 543 eurot, bilansimaht 278 787 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Morris Laanemäe. Juhatuse liige on Morris Laanemäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2017 (9 a 6 k) · Võru tn 16, Põlva linn, 63305
Registriandmed KMKR EE102010189 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102010189
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud ehituspaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,9 % | 2024: 22,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 39,4 % | 2024: 9,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,5 % | 2024: 45,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +659,8 % | 2024: +24,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +60,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 265 215 | 34 906 | 28 159 | 42 688 | 24 834 | 24 861 | 70 347 |
| Puhaskasum | 55 543 | 8 005 | 13 698 | 16 350 | 353 | -17 632 | 34 868 |
| Käibevara | 241 686 | 3 697 | 6 494 | 1 098 | 1 544 | 21 492 | 56 366 |
| Põhivara | 37 101 | 183 393 | 120 373 | 78 698 | 78 330 | 30 002 | 27 038 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 278 787 | 187 090 | 126 867 | 79 796 | 79 874 | 51 494 | 83 404 |
| Kohustised kokku | 137 954 | 101 800 | 49 582 | 16 209 | 32 637 | 4 610 | 18 888 |
| Omakapital | 140 833 | 85 290 | 77 285 | 63 587 | 47 237 | 46 884 | 64 516 |
| Kasumimarginaal | 20,9 % | 22,9 % | 48,6 % | 38,3 % | 1,4 % | -70,9 % | 49,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 241 686 € · 86,7 %
- Põhivara 37 101 € · 13,3 %
- Lühiajalised kohustised 62 335 € · 22,4 %
- Pikaajalised kohustised 75 619 € · 27,1 %
- Omakapital 140 833 € · 50,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 13,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 943 € | 0 |
| II kv 2026 | 347 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 44 760 € | 0 € | 189 516 € | 0 |
| IV kv 2025 | 7 776 € | 0 € | 52 419 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 400 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 263 € | 0 € | 8 880 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 000 € | 0 |
| IV kv 2024 | 248 € | 0 € | 17 366 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 981 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõru tn 16, Põlva linn, 63305
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põlva vald 39,4 %
- 99. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põlva maakond 55 543 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 732 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Põlva Sport · maksed 732 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50053927 / 6
-
04.02.2021Muutmiskanne Ä 50053927 / 5
-
19.01.2021Muutmiskanne Ä 50053927 / M1
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 50053927 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50053927 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50053927 / 2
-
28.03.2017Esmakanne Ä 50053927
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |