StashIT OÜ
Registrisse kantud 14234782StashIT OÜ (registrikood 14234782) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu sisu levitamine (EMTAK 60391). 2025. aasta müügitulu oli 120 eurot ja puhaskasum -9 113 eurot, bilansimaht 46 647 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Antti Juhani Koskela. Juhatuse liige on Antti Juhani Koskela. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2017 (9 a 6 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE101974129 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101974129
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu sisu levitamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7 594,2 % | 2024: 44,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -19,6 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 542,4 | 2024: 663,8 |
| Müügitulu kasv | −97,5 % | 2024: +183,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −52,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 | 4 812 | 1 695 | 626 | 1 004 | 4 900 | 7 332 |
| Puhaskasum | -9 113 | 2 130 | -5 789 | -21 889 | 6 843 | 9 357 | -3 567 |
| Käibevara | 46 647 | 55 758 | 53 544 | 59 405 | 81 222 | 74 413 | 65 045 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 647 | 55 758 | 53 544 | 59 405 | 81 222 | 74 413 | 65 045 |
| Kohustised kokku | 86 | 84 | 0 | 72 | 0 | 35 | 24 |
| Omakapital | 46 561 | 55 674 | 53 544 | 59 333 | 81 222 | 74 378 | 65 021 |
| Kasumimarginaal | -7 594,2 % | 44,3 % | -341,5 % | -3 496,6 % | 681,6 % | 191,0 % | -48,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 647 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 86 € · 0,2 %
- Omakapital 46 561 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 542,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 110 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 104 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 12 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 108 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 103 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 3 172 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50054536 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50054536 / 7
-
28.04.2023Muutmiskanne Ä 50054536 / 6
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 50054536 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50054536 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50054536 / 3
-
16.05.2017Muutmiskanne Ä 50054536 / 2
-
04.04.2017Esmakanne Ä 50054536
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |