Dialit OÜ
Registrisse kantud 14239259Dialit OÜ (registrikood 14239259) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2025. aasta müügitulu oli 38 711 eurot ja puhaskasum 90 eurot, bilansimaht 86 482 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Galina Premet. Juhatuse liige on Galina Premet. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.04.2017 (9 a 6 k) · Vikerlase tn 13, Tallinn, 13616
Registriandmed KMKR EE101966726 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101966726
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: 12,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,2 % | 2024: 19,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,2 % | 2024: 35,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −33,9 % | 2024: −67,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −35,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 711 | 58 589 | 181 958 | 186 002 | 402 848 | 342 768 | 95 608 |
| Puhaskasum | 90 | 7 060 | -971 | 2 114 | 5 713 | 8 294 | 9 516 |
| Käibevara | 86 155 | 101 244 | 160 057 | 111 281 | 264 887 | 90 282 | 56 766 |
| Põhivara | 327 | 327 | 327 | 327 | 327 | 328 | 327 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 86 482 | 101 571 | 160 384 | 111 608 | 265 214 | 90 610 | 57 093 |
| Kohustised kokku | 50 020 | 65 199 | 131 072 | 79 096 | 234 816 | 65 925 | 40 701 |
| Omakapital | 36 462 | 36 372 | 29 312 | 32 512 | 30 398 | 24 685 | 16 392 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 12,1 % | -0,5 % | 1,1 % | 1,4 % | 2,4 % | 10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 86 155 € · 99,6 %
- Põhivara 327 € · 0,4 %
- Lühiajalised kohustised 50 020 € · 57,8 %
- Omakapital 36 462 € · 42,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 325 € | 0 € | 14 013 € | 0 |
| II kv 2026 | 388 € | 0 € | 8 645 € | 0 |
| I kv 2026 | 69 € | 0 € | 9 604 € | 0 |
| IV kv 2025 | 406 € | 0 € | 11 088 € | 0 |
| III kv 2025 | 428 € | 0 € | 9 010 € | 0 |
| II kv 2025 | 77 € | 0 € | 8 921 € | 0 |
| I kv 2025 | 56 € | 0 € | 8 904 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 230 € | 0 € | 14 208 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 775 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 671 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 50055048 / 8
-
01.03.2024Muutmiskanne Ä 50055048 / 7
-
29.02.2024Muutmiskanne Ä 50055048 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50055048 / 6
-
12.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50055048 / 5
-
29.01.2018Muutmiskanne Ä 50055048 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50055048 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50055048 / 2
-
11.04.2017Esmakanne Ä 50055048
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 23.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |