SILILLA CREATIVE OÜ
Registrisse kantud 14242563SILILLA CREATIVE OÜ (registrikood 14242563) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu-Jaagupi alev, tegevusala muu mujal liigitamata teenindus (EMTAK 96999). 2025. aasta müügitulu oli 34 630 eurot ja puhaskasum -306 eurot, bilansimaht 520 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alli-Liis Vandel. Juhatuse liige on Alli-Liis Vandel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.04.2017 (9 a 6 k) · Kergu mnt 78, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Registriandmed KMKR EE103037543 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE103037543
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata teenindus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -208,2 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −12,8 % | 2024: −0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 630 | 39 735 | 39 810 | 39 999 | 23 300 | 22 053 | 27 944 |
| Puhaskasum | -306 | 0 | 453 | 1 436 | 33 | -13 069 | 2 791 |
| Käibevara | 520 | 0 | 453 | 1 436 | 33 | 85 | 13 154 |
| Põhivara | 0 | 453 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 520 | 453 | 453 | 1 436 | 33 | 85 | 13 154 |
| Kohustised kokku | 373 | 0 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 147 | 453 | 453 | 1 436 | 33 | 85 | 13 154 |
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 0,0 % | 1,1 % | 3,6 % | 0,1 % | -59,3 % | 10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 520 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 373 € · 71,7 %
- Omakapital 147 € · 28,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 489 € | 2 618 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 877 € | 956 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 828 € | 920 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 724 € | 818 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 744 € | 838 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 502 € | 565 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 1 160 € | 1 257 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 830 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 873 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 678 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKergu mnt 78, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 300 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 300 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.10.2026Käibemaksukohustuslaseks registreerimine EE103037543
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50055411 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50055411 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50055411 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50055411 / 2
-
18.04.2017Esmakanne Ä 50055411
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |