SHUTTLE99 OÜ
Registrisse kantud 14247767SHUTTLE99 OÜ (registrikood 14247767) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaami vahendamine meedias (EMTAK 73121). 2025. aasta müügitulu oli 1 400 374 eurot ja puhaskasum 129 036 eurot, bilansimaht 293 702 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jose Luis Lopez Pino. Juhatuse liige on Jose Luis Lopez Pino. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2017 (9 a 5 k) · Viru väljak 2, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101967631 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101967631
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaami vahendamine meedias
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,2 % | 2024: -4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,9 % | 2024: -162,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,9 % | 2024: 23,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −10,1 % | 2024: −30,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 400 374 | 1 557 861 | 2 224 429 | 2 037 150 | 1 531 193 | 1 004 575 | 590 621 |
| Puhaskasum | 129 036 | -66 565 | -85 254 | 198 398 | 432 462 | 228 609 | 83 412 |
| Käibevara | 293 702 | 172 046 | 230 764 | 382 017 | 560 204 | 450 567 | 173 472 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 293 702 | 172 046 | 230 764 | 382 017 | 560 204 | 450 567 | 173 472 |
| Kohustised kokku | 123 744 | 131 124 | 123 277 | 189 276 | 125 242 | 98 470 | 49 984 |
| Omakapital | 169 958 | 40 922 | 107 487 | 192 741 | 434 962 | 352 097 | 123 488 |
| Kasumimarginaal | 9,2 % | -4,3 % | -3,8 % | 9,7 % | 28,2 % | 22,8 % | 14,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 293 702 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 123 744 € · 42,1 %
- Omakapital 169 958 € · 57,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 708 € | 10 602 € | 574 183 € | 4 |
| II kv 2026 | 9 629 € | 9 302 € | 511 912 € | 4 |
| I kv 2026 | 12 696 € | 12 166 € | 531 642 € | 4 |
| IV kv 2025 | 11 044 € | 11 675 € | 610 319 € | 6 |
| III kv 2025 | 10 954 € | 10 824 € | 536 627 € | 6 |
| II kv 2025 | 11 709 € | 11 854 € | 506 431 € | 5 |
| I kv 2025 | 4 652 € | 11 298 € | 514 499 € | 6 |
| IV kv 2024 | 12 268 € | 8 823 € | 553 515 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 903 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 534 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 90,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 191 394 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 699 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
InCorpora OÜ
- FRESH&GOOD OÜ Muu roll
- IDLGAMES OÜ Muu roll
- Camozzi Automation OÜ Muu roll
- Negotio BALTICA OÜ Muu roll
- Leadplay OÜ Muu roll
- Salesforge OÜ Muu roll Maksuvõlg
- GB Digital Distribution OÜ Muu roll
- EU Micron OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 25 807 €
- 18. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 280 075 €
- 33. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 9,5 a
- 49. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 10,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.10.2025Muutmiskanne Ä 50056006 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50056006 / 6
-
28.06.2018Muutmiskanne Ä 50056006 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50056006 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50056006 / 3
-
25.05.2017Muutmiskanne Ä 50056006 / 2
-
25.04.2017Esmakanne Ä 50056006
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |