Pepco Estonia OÜ
Registrisse kantud 14249111Pepco Estonia OÜ (registrikood 14249111) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 34 438 905 eurot ja puhaskasum 2 201 990 eurot, bilansimaht 8 272 134 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pepco Holdings SP. Z.O.O. Juhatuse liikmed on Barbara Nędza, Marcin Andrzej Stańko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.04.2017 (9 a 5 k) · Sõpruse pst 145, Tallinn, 13425
Registriandmed KMKR EE101969202 · osakapital 20 000 € · majandusaasta 01.10–30.09
- KMKR number
- EE101969202
- Osakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.10 – 30.09
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- 22 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 45,8 % | 2024: 28,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 2024: 70,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +1,4 % | 2024: +0,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 438 905 | 33 966 371 | 33 667 101 | 27 578 302 | 21 176 449 | 14 793 931 | 10 999 469 |
| Puhaskasum | 2 201 990 | 1 662 903 | 4 323 445 | 2 307 263 | 2 735 893 | 1 428 259 | 1 098 819 |
| Käibevara | 6 155 475 | 5 522 635 | 10 886 572 | 8 304 922 | 5 393 128 | 3 386 950 | 1 765 795 |
| Põhivara | 2 116 659 | 2 669 368 | 3 288 445 | 3 262 354 | 3 755 632 | 3 348 519 | 2 092 434 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 272 134 | 8 192 003 | 14 175 017 | 11 567 276 | 9 148 760 | 6 735 469 | 3 858 229 |
| Kohustised kokku | 3 466 881 | 2 411 768 | 2 357 685 | 4 073 389 | 3 962 136 | 4 284 738 | 2 835 757 |
| Omakapital | 4 805 253 | 5 780 235 | 11 817 332 | 7 493 887 | 5 186 624 | 2 450 731 | 1 022 472 |
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 4,9 % | 12,8 % | 8,4 % | 12,9 % | 9,7 % | 10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 155 475 € · 74,4 %
- Põhivara 2 116 659 € · 25,6 %
- Lühiajalised kohustised 3 192 548 € · 38,6 %
- Pikaajalised kohustised 274 333 € · 3,3 %
- Omakapital 4 805 253 € · 58,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 648 255 € | 504 327 € | 16 165 280 € | 278 |
| II kv 2026 | 2 170 726 € | 479 535 € | 12 915 555 € | 270 |
| I kv 2026 | 2 296 419 € | 539 310 € | 13 842 508 € | 269 |
| IV kv 2025 | 2 403 223 € | 483 434 € | 15 660 444 € | 271 |
| III kv 2025 | 3 164 454 € | 488 886 € | 14 166 781 € | 270 |
| II kv 2025 | 1 928 399 € | 481 026 € | 11 954 287 € | 259 |
| I kv 2025 | 2 079 682 € | 518 210 € | 13 329 060 € | 266 |
| IV kv 2024 | 2 177 550 € | 448 507 € | 14 873 269 € | 267 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 216 085 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 168 109 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 388 427 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 163 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (22)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
-
-
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
-
-
-
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 2 201 990 €
- 21. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kaubandus (EMTAK 47) 34 438 905 €
- 47. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 3 tk
- 76. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 45,8 %
- 363. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · kogu Eesti 34 438 905 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 311 | 510 |
| Müük avalikule sektorile | 1 008 | 4 187 |
| Toetused kokku | 3 311 | 510 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 193 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 518 €
- Narva Kultuurimaja Rugodiv · maksed 160 €
- Narva Noortekeskus · maksed 123 €
- Loksa Linnavalitsus · toetus 118 €
- Narva Sotsiaaltöökeskus · maksed 106 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.05.2026Muutmiskanne Ä 50055311 / 18
-
23.04.2026Muutmiskanne Ä 50055311 / 17
-
12.03.2026Muutmiskanne Ä 50055311 / M10
-
02.07.2025Muutmiskanne Ä 50055311 / 16
-
20.02.2025Muutmiskanne Ä 50055311 / 15
-
14.11.2023Muutmiskanne Ä 50055311 / 14
-
14.06.2023Muutmiskanne Ä 50055311 / 13
-
19.01.2023Muutmiskanne Ä 50055311 / 12
-
20.05.2022Muutmiskanne Ä 50055311 / 11
-
15.07.2021Muutmiskanne Ä 50055311 / 10
-
12.07.2021Muutmiskanne Ä 50055311 / M3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50055311 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.07.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 14.10.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 27.03.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 12.01.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.03.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |