VIVOREL OÜ
Registrisse kantud 14254098VIVOREL OÜ (registrikood 14254098) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kõola küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 35 639 eurot ja puhaskasum 518 eurot, bilansimaht 96 625 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mati Valdlo. Juhatuse liige on Toomas Valdlo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.05.2017 (9 a 5 k) · Sirkli, Kõola küla, 48414
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,4 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,6 % | 2024: 39,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −9,8 % | 2024: −0,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 639 | 39 490 | 39 503 | 39 948 | 39 128 | 39 909 | 23 281 |
| Puhaskasum | 518 | 1 059 | 87 | 2 172 | 5 260 | 9 987 | 15 039 |
| Käibevara | 90 691 | 90 235 | 128 600 | 119 011 | 76 269 | 37 665 | 32 361 |
| Põhivara | 5 934 | 5 692 | 6 696 | 7 700 | 8 705 | 9 709 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 96 625 | 95 927 | 135 296 | 126 711 | 84 974 | 47 374 | 32 361 |
| Kohustised kokku | 58 325 | 58 145 | 98 573 | 90 075 | 50 510 | 18 170 | 13 144 |
| Omakapital | 38 300 | 37 782 | 36 723 | 36 636 | 34 464 | 29 204 | 19 217 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2,7 % | 0,2 % | 5,4 % | 13,4 % | 25,0 % | 64,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 90 691 € · 93,9 %
- Põhivara 5 934 € · 6,1 %
- Lühiajalised kohustised 58 325 € · 60,4 %
- Omakapital 38 300 € · 39,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 25 688 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 6 850 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSirkli, Kõola küla, 48414
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.09.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50056697 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50056697 / 10
-
31.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50056697 / M3
-
31.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50056697 / 9
-
30.09.2020Muutmiskanne Ä 50056697 / 8
-
21.09.2020Muutmiskanne Ä 50056697 / M2
-
16.04.2019Muutmiskanne Ä 50056697 / 7
-
01.04.2019Muutmiskanne Ä 50056697 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50056697 / 6
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50056697 / 5
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50056697 / 4
-
03.11.2017Ümberkujundamiskanne Ä 50056697 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |