UMATARE OÜ
Registrisse kantud 14254709UMATARE OÜ (registrikood 14254709) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiili alev, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2023. aasta müügitulu oli 1 987 eurot ja puhaskasum 2 448 eurot, bilansimaht 24 410 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Geli Nõlvand, Imre Noorkikas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.05.2017 (9 a 5 k) · Lehise tn 6, Kiili alev, 75401
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 123,2 % | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,1 % | 2022: 3,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 2022: 32,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 119,6 | 2022: – |
| Müügitulu kasv | – | 2022: −100,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 987 | 0 | 16 000 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 2 448 | 793 | 18 821 | -103 | -269 |
| Käibevara | 23 910 | 56 796 | 38 508 | 7 118 | 4 766 |
| Põhivara | 500 | 10 867 | 15 706 | 1 000 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 410 | 67 663 | 54 214 | 8 118 | 4 766 |
| Kohustised kokku | 200 | 45 900 | 33 245 | 5 970 | 2 515 |
| Omakapital | 24 210 | 21 763 | 20 969 | 2 148 | 2 251 |
| Kasumimarginaal | 123,2 % | – | 117,6 % | – | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 910 € · 98,0 %
- Põhivara 500 € · 2,0 %
- Lühiajalised kohustised 200 € · 0,8 %
- Omakapital 24 210 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 119,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Imre Noorkikas
- MANE Corporate Finance OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- CHB Kindlustusagent OÜ Juhatuse liige
- Velriq OÜ Juhatuse liige
- Blue Fire Estonia OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
-
Geli Nõlvand
- MANE Corporate Finance OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Blue Fire Estonia OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Blue Fire Estonia OÜ Likvideerimisel | 20 % | 500 € | 02.09.2023 | – |
| Finest-Hall Factory OÜ | 0,03 % | 3 € | 26.07.2021 | 5 165 816 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Blue Fire Estonia OÜ 20 %
-
Finest-Hall Factory OÜ 0,03 %
Skeem
LEI 254900Q2NM6BOWIXRA55 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.04.2025Muutmiskanne Ä 50055879 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50055879 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50055879 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50055879 / 2
-
05.05.2017Esmakanne Ä 50055879
-
02.05.2017Esmakanne Ä 50055879 / M2
-
24.04.2017Esmakanne Ä 50055879 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 19.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |