Pro Forma OÜ
Registrisse kantud 14256944Pro Forma OÜ (registrikood 14256944) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2023. aasta müügitulu oli 118 304 eurot ja puhaskasum 62 496 eurot, bilansimaht 308 530 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Heidi Renzer. Juhatuse liige on Heidi Renzer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.05.2017 (9 a 5 k) · Narva mnt 7a, Tallinn, 15172
Registriandmed KMKR EE102189654 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102189654
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 52,8 % | 2022: 60,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,9 % | 2022: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,2 % | 2022: 71,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2022: 3,6 |
| Müügitulu kasv | +98,3 % | 2022: +5,8 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 304 | 59 653 | 56 395 | 65 770 | 103 436 |
| Puhaskasum | 62 496 | 35 819 | 24 675 | 38 473 | 36 458 |
| Käibevara | 308 530 | 235 871 | 188 124 | 158 908 | 126 611 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 308 530 | 235 871 | 188 124 | 158 908 | 126 611 |
| Kohustised kokku | 76 575 | 66 412 | 54 484 | 49 943 | 56 119 |
| Omakapital | 231 955 | 169 459 | 133 640 | 108 965 | 70 492 |
| Kasumimarginaal | 52,8 % | 60,0 % | 43,8 % | 58,5 % | 35,2 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 308 530 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 76 575 € · 24,8 %
- Omakapital 231 955 € · 75,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 20 565 € | 4 319 € | 78 061 € | 4 |
| II kv 2026 | 9 054 € | 3 834 € | 28 026 € | 3 |
| I kv 2026 | 9 090 € | 4 107 € | 29 216 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 266 € | 3 250 € | 46 127 € | 2 |
| III kv 2025 | 11 516 € | 0 € | 44 905 € | 1 |
| II kv 2025 | 7 457 € | 0 € | 37 587 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 673 € | 0 € | 59 029 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 18 254 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 855 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 440 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 26 020 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 692 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Heidi Renzer
- Arvestus Finants Audit OÜ Juhatuse liige
- Pro Forma Services OÜ Osanik
- HEIP OÜ Tegelik kasusaaja
- Harenz OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50057020 / 10
-
02.01.2025Muutmiskanne Ä 50057020 / 9
-
01.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50057020 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50057020 / 7
-
02.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50057020 / 6
-
17.05.2019Muutmiskanne Ä 50057020 / 5
-
17.01.2019Muutmiskanne Ä 50057020 / 4
-
17.12.2018Muutmiskanne Ä 50057020 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50057020 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50057020 / 2
-
10.05.2017Esmakanne Ä 50057020
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 21.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |