Salu Auto OÜ
Registrisse kantud 14257553Salu Auto OÜ (registrikood 14257553) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Uusna küla, tegevusala mootorsõidukite hooldus ja remont (EMTAK 45201). 2023. aasta müügitulu oli 13 950 eurot ja puhaskasum 1 565 eurot, bilansimaht 8 961 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Janek Pettai. Juhatuse liige on Janek Pettai. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2017 (9 a 5 k) · Salu, Uusna küla, 70102
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite hooldus ja remont
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 2022: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,5 % | 2022: 4,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +4,4 % | 2022: +13,1 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 950 | 13 356 | 11 808 | 2 128 | 4 790 |
| Puhaskasum | 1 565 | 306 | 434 | -2 301 | 4 678 |
| Käibevara | 4 807 | 1 042 | 1 454 | 6 656 | 8 991 |
| Põhivara | 4 154 | 6 354 | 6 148 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 961 | 7 396 | 7 602 | 6 656 | 8 991 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 512 | 0 | 34 |
| Omakapital | 8 961 | 7 396 | 7 090 | 6 656 | 8 957 |
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 2,3 % | 3,7 % | -108,1 % | 97,7 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 807 € · 53,6 %
- Põhivara 4 154 € · 46,4 %
- Omakapital 8 961 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 274 € | 304 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 719 € | 802 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 456 € | 511 € | 0 € | 1 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSalu, Uusna küla, 70102
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.07.2025Muutmiskanne Ä 50057078 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50057078 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50057078 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50057078 / 2
-
11.05.2017Esmakanne Ä 50057078
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 03.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |