Otterflow OÜ
Registrisse kantud 14257932Otterflow OÜ (registrikood 14257932) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2025. aasta müügitulu oli 590 303 eurot ja puhaskasum 552 069 eurot, bilansimaht 3 947 297 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martiine Mayeur. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Martiine Mayeur, Vincent Mayeur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2017 (9 a 5 k) · Tungla tn 8, Tallinn, 10911
Registriandmed KMKR EE101974941 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101974941
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 93,5 % | 2024: 117,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,4 % | 2024: 31,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,2 | 2024: 78,8 |
| Müügitulu kasv | −40,6 % | 2024: −15,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 590 303 | 993 315 | 1 179 442 | 873 478 | 1 717 020 | 656 281 | 587 547 |
| Puhaskasum | 552 069 | 1 167 512 | 1 060 773 | 544 769 | 1 776 118 | 269 071 | 558 480 |
| Käibevara | 860 982 | 604 204 | 1 248 103 | 1 324 647 | 915 612 | 464 032 | 991 117 |
| Põhivara | 3 086 315 | 3 079 602 | 2 046 769 | 1 678 165 | 1 695 195 | 319 465 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 947 297 | 3 683 806 | 3 294 872 | 3 002 812 | 2 610 807 | 783 497 | 991 117 |
| Kohustised kokku | 119 088 | 7 666 | 256 232 | 7 538 | 5 525 | 1 579 | 1 070 |
| Omakapital | 3 828 209 | 3 676 140 | 3 038 640 | 2 995 274 | 2 605 282 | 781 918 | 990 047 |
| Kasumimarginaal | 93,5 % | 117,5 % | 89,9 % | 62,4 % | 103,4 % | 41,0 % | 95,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 860 982 € · 21,8 %
- Põhivara 3 086 315 € · 78,2 %
- Lühiajalised kohustised 119 088 € · 3,0 %
- Omakapital 3 828 209 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 518 € | 6 238 € | 163 927 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 518 € | 6 238 € | 168 506 € | 0 |
| I kv 2026 | 116 981 € | 6 483 € | 149 452 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 494 € | 6 974 € | 147 463 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 494 € | 6 974 € | 147 790 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 494 € | 6 974 € | 133 046 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 515 € | 6 819 € | 162 230 € | 0 |
| IV kv 2024 | 129 758 € | 36 520 € | 208 714 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 839 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 079 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 54 642 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| INCLUSION OÜ Maksuvõlg | 0,16 % | 20 € | 11.07.2025 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
INCLUSION OÜ 0,16 %
Skeem
LEI 254900Y120H332RVD374
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 93,5 %
- 8. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 3 828 209 €
- 14. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 552 069 €
- 14. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 3 947 297 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.09.2026Muutmiskanne Ä 50056874 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50056874 / 6
-
26.06.2020Muutmiskanne Ä 50056874 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50056874 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50056874 / 3
-
04.09.2017Muutmiskanne Ä 50056874 / 2
-
11.05.2017Esmakanne Ä 50056874
-
08.05.2017Esmakanne Ä 50056874 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |