Ravitoode OÜ
Registrisse kantud 14268083Ravitoode OÜ (registrikood 14268083) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Räpina linn, tegevusala üldarstiabi (EMTAK 86211). 2025. aasta müügitulu oli 396 788 eurot ja puhaskasum 10 975 eurot, bilansimaht 145 266 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ines Osik. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ines Osik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.05.2017 (9 a 4 k) · Võru mnt 1, Räpina linn, 64504
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Üldarstiabi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,6 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 84,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −3,3 % | 2024: +16,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 396 788 | 410 529 | 351 546 | 305 460 | 271 450 | 223 583 | 190 418 |
| Puhaskasum | 10 975 | 19 728 | 9 649 | 55 954 | 15 564 | 7 103 | 12 387 |
| Käibevara | 102 697 | 110 873 | 95 827 | 135 139 | 82 785 | 66 618 | 57 423 |
| Põhivara | 42 569 | 47 997 | 53 425 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 145 266 | 158 870 | 149 252 | 135 639 | 83 285 | 67 118 | 57 923 |
| Kohustised kokku | 0 | 24 578 | 34 688 | 15 864 | 16 964 | 16 229 | 14 137 |
| Omakapital | 145 266 | 134 292 | 114 564 | 119 775 | 66 321 | 50 889 | 43 786 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 4,8 % | 2,7 % | 18,3 % | 5,7 % | 3,2 % | 6,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 102 697 € · 70,7 %
- Põhivara 42 569 € · 29,3 %
- Omakapital 145 266 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 751 € | 27 021 € | 0 € | 9 |
| II kv 2026 | 25 501 € | 26 500 € | 0 € | 9 |
| I kv 2026 | 27 905 € | 29 322 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2025 | 26 614 € | 27 738 € | 0 € | 9 |
| III kv 2025 | 29 707 € | 31 259 € | 0 € | 8 |
| II kv 2025 | 22 020 € | 22 828 € | 0 € | 9 |
| I kv 2025 | 20 805 € | 21 837 € | 0 € | 9 |
| IV kv 2024 | 24 886 € | 26 225 € | 0 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 584 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 007 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 925 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Räpina Tervisekeskus | 20 % | 500 € | 01.09.2023 | 180 359 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Räpina vald 307 896 €
- 13. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Räpina vald 9,1 %
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Räpina vald 2 195 €
- 20. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Räpina vald 79 358 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 307 896 | 395 994 |
| Toetused kokku | 307 896 | 395 994 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tervisekassa · toetus 307 896 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50058219 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50058219 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50058219 / 2
-
29.05.2017Esmakanne Ä 50058219
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |