APSB Analytics OÜ
Registrisse kantud 14275137APSB Analytics OÜ (registrikood 14275137) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus (EMTAK 63101). 2025. aasta müügitulu oli 4 624 eurot ja puhaskasum 5 193 eurot, bilansimaht 285 050 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Stefano Alberico. Juhatuse liige on Stefano Alberico. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.06.2017 (9 a 4 k) · Tartu mnt 84a, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101979221 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101979221
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 112,3 % | 2024: 123,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,8 % | 2024: 5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 514,7 |
| Müügitulu kasv | −62,6 % | 2024: −64,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 624 | 12 350 | 34 379 | 0 | 4 680 | 7 767 | 156 268 |
| Puhaskasum | 5 193 | 15 269 | 38 992 | -7 716 | -6 580 | -14 653 | 136 918 |
| Käibevara | 283 466 | 278 955 | 262 582 | 224 801 | 232 316 | 238 774 | 308 502 |
| Põhivara | 1 584 | 1 444 | 2 528 | 1 080 | 1 538 | 1 997 | 1 116 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 285 050 | 280 399 | 265 110 | 225 881 | 233 854 | 240 771 | 309 618 |
| Kohustised kokku | 0 | 542 | 522 | 285 | 542 | 879 | 5 072 |
| Omakapital | 285 050 | 279 857 | 264 588 | 225 596 | 233 312 | 239 892 | 304 546 |
| Kasumimarginaal | 112,3 % | 123,6 % | 113,4 % | – | -140,6 % | -188,7 % | 87,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 283 466 € · 99,4 %
- Põhivara 1 584 € · 0,6 %
- Omakapital 285 050 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 997 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 99 € | 0 € | 3 124 € | 0 |
| II kv 2025 | 69 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| I kv 2025 | 594 € | 0 € | 2 800 € | 0 |
| IV kv 2024 | 205 € | 0 € | 1 000 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 332 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50058964 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50058964 / 8
-
15.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50058964 / 7
-
11.09.2020Muutmiskanne Ä 50058964 / 6
-
28.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50058964 / 5
-
06.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50058964 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50058964 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50058964 / 2
-
09.06.2017Esmakanne Ä 50058964
-
08.06.2017Esmakanne Ä 50058964 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |