OÜ SecureTech
Registrisse kantud 14283728OÜ SecureTech (registrikood 14283728) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 280 258 eurot ja puhaskasum 119 247 eurot, bilansimaht 138 263 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vera Zemscova. Juhatuse liige on Vassili Rusmanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2017 (9 a 3 k) · Narva mnt 174c/1, Tallinn, 13914
Registriandmed KMKR EE102203433 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102203433
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 42,5 % | 2024: 14,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 97,4 % | 2024: 51,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,6 % | 2024: 67,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +68,8 % | 2024: +1,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 258 | 165 984 | 162 872 | 155 667 | 133 928 | 125 280 | 59 091 |
| Puhaskasum | 119 247 | 23 727 | 30 124 | 32 420 | 35 482 | 45 572 | 22 863 |
| Käibevara | 134 275 | 48 508 | 58 166 | 66 624 | 49 776 | 49 423 | 30 871 |
| Põhivara | 3 988 | 20 411 | 20 313 | 18 808 | 16 000 | 16 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 138 263 | 68 919 | 78 479 | 85 432 | 65 776 | 65 423 | 30 871 |
| Kohustised kokku | 15 784 | 22 687 | 15 927 | 14 945 | 16 708 | 11 837 | 7 857 |
| Omakapital | 122 479 | 46 232 | 62 552 | 70 487 | 49 068 | 53 586 | 23 014 |
| Kasumimarginaal | 42,5 % | 14,3 % | 18,5 % | 20,8 % | 26,5 % | 36,4 % | 38,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 134 275 € · 97,1 %
- Põhivara 3 988 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 15 784 € · 11,4 %
- Omakapital 122 479 € · 88,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 274 491 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 5 767 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 992 € | 8 191 € | 67 233 € | 2 |
| II kv 2026 | 29 245 € | 8 053 € | 68 308 € | 3 |
| I kv 2026 | 23 659 € | 8 714 € | 71 568 € | 3 |
| IV kv 2025 | 24 544 € | 10 034 € | 71 581 € | 3 |
| III kv 2025 | 31 541 € | 10 034 € | 74 388 € | 2 |
| II kv 2025 | 29 539 € | 10 034 € | 69 122 € | 2 |
| I kv 2025 | 28 609 € | 10 990 € | 67 065 € | 2 |
| IV kv 2024 | 16 847 € | 9 231 € | 39 582 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 331 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 730 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 22 411 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 625 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.07.2026Muutmiskanne Ä 50059810 / 11
-
19.11.2025Muutmiskanne Ä 50059810 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50059810 / 9
-
27.08.2020Muutmiskanne Ä 50059810 / 8
-
28.01.2020Muutmiskanne Ä 50059810 / 7
-
11.10.2019Muutmiskanne Ä 50059810 / 6
-
29.01.2019Muutmiskanne Ä 50059810 / 5
-
03.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50059810 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50059810 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50059810 / 2
-
27.06.2017Esmakanne Ä 50059810
-
26.06.2017Esmakanne Ä 50059810 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |