Baltic Technology Solutions OÜ
Registrisse kantud 14283786Baltic Technology Solutions OÜ (registrikood 14283786) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 53 600 eurot ja puhaskasum -289 232 eurot, bilansimaht 2 992 601 eurot. Ettevõtte ainuomanik on SIA "Starbridge". Juhatuse liige on Alexey Selenskikh. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.06.2017 (9 a 3 k) · Narva mnt 13-233, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE102013076 · osakapital 192 992 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102013076
- Osakapital
- 192 992 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -539,6 % | 2023: -103,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -149,9 % | 2023: -40,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,4 % | 2023: 70,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −71,4 % | 2023: −90,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −27,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 600 | 187 280 | 1 936 000 | 366 000 | 36 000 | 263 760 |
| Puhaskasum | -289 232 | -194 016 | 543 140 | -123 668 | -722 745 | -1 468 691 |
| Käibevara | 415 325 | 22 486 | 33 979 | 26 763 | 19 668 | 61 603 |
| Põhivara | 2 577 276 | 661 281 | 763 539 | 889 439 | 966 732 | 380 350 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 992 601 | 683 767 | 797 518 | 916 202 | 986 400 | 441 953 |
| Kohustised kokku | 2 799 609 | 201 543 | 121 280 | 783 104 | 2 802 034 | 1 534 842 |
| Omakapital | 192 992 | 482 224 | 676 238 | 133 098 | -1 815 634 | -1 092 889 |
| Kasumimarginaal | -539,6 % | -103,6 % | 28,1 % | -33,8 % | -2 007,6 % | -556,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 415 325 € · 13,9 %
- Põhivara 2 577 276 € · 86,1 %
- Lühiajalised kohustised 2 558 609 € · 85,5 %
- Pikaajalised kohustised 241 000 € · 8,1 %
- Omakapital 192 992 € · 6,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 43 600 €
-
77399 Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 10 000 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 376 543 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 531 € | 6 531 € | 1 497 767 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 177 038 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 331 913 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 088 765 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 230 € | 5 225 € | 1 091 535 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 607 171 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 321 € | 0 € | 33 279 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 458 848 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.08.2026Muutmiskanne Ä 50059838 / 13
-
18.06.2026Muutmiskanne Ä 50059838 / M10
-
26.11.2025Muutmiskanne Ä 50059838 / 12
-
28.10.2025Muutmiskanne Ä 50059838 / 11
-
10.10.2025Muutmiskanne Ä 50059838 / M9
-
29.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50059838 / 10
-
23.05.2024Muutmiskanne Ä 50059838 / 9
-
09.05.2024Muutmiskanne Ä 50059838 / M6
-
25.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50059838 / 8
-
16.04.2021Muutmiskanne Ä 50059838 / 7
-
08.04.2021Muutmiskanne Ä 50059838 / M5
-
01.02.2021Muutmiskanne Ä 50059838 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |