A.R.Vent OÜ
Registrisse kantud 14284076A.R.Vent OÜ (registrikood 14284076) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 27 009 eurot ja puhaskasum 3 997 eurot, bilansimaht 24 318 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Helger Aru. Juhatuse liige on Helger Aru. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.06.2017 (9 a 3 k) · Spordi tn 20, Tallinn, 11312
Registriandmed KMKR EE102008858 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102008858
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2024: -194,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,3 % | 2024: -466,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 2024: 59,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −32,5 % | 2024: −23,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 009 | 40 000 | 52 433 | 65 422 | 42 675 | 49 257 | 66 607 |
| Puhaskasum | 3 997 | -77 975 | 10 593 | 10 747 | 11 749 | 14 679 | 19 067 |
| Käibevara | 20 138 | 21 781 | 96 314 | 83 705 | 77 249 | 68 694 | 51 319 |
| Põhivara | 4 180 | 6 161 | 8 354 | 10 093 | 3 125 | 3 654 | 4 600 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 318 | 27 942 | 104 668 | 93 798 | 80 374 | 72 348 | 55 919 |
| Kohustised kokku | 3 598 | 11 219 | 9 953 | 8 968 | 6 291 | 9 074 | 7 324 |
| Omakapital | 20 720 | 16 723 | 94 715 | 84 830 | 74 083 | 63 274 | 48 595 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | -194,9 % | 20,2 % | 16,4 % | 27,5 % | 29,8 % | 28,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 138 € · 82,8 %
- Põhivara 4 180 € · 17,2 %
- Lühiajalised kohustised 3 598 € · 14,8 %
- Omakapital 20 720 € · 85,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 658 € | 2 094 € | 19 030 € | 4 |
| II kv 2026 | 3 695 € | 1 204 € | 17 369 € | 4 |
| I kv 2026 | 5 076 € | 1 529 € | 17 168 € | 3 |
| IV kv 2025 | 3 975 € | 1 209 € | 14 096 € | 3 |
| III kv 2025 | 4 359 € | 2 957 € | 6 810 € | 3 |
| II kv 2025 | 1 718 € | 319 € | 400 € | 2 |
| I kv 2025 | 911 € | 301 € | 115 € | 3 |
| IV kv 2024 | 954 € | 524 € | 8 370 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 886 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 698 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 343 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 336 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50060014 / 5
-
02.07.2018Muutmiskanne Ä 50060014 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50060014 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50060014 / 2
-
28.06.2017Esmakanne Ä 50060014
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |