5+Team OÜ
Registrisse kantud 142852595+Team OÜ (registrikood 14285259) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõnumaa küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 15 601 eurot ja puhaskasum -10 965 eurot, bilansimaht 19 004 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ago Roosi. Juhatuse liige on Ago Roosi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2017 (9 a 3 k) · Olli, Tõnumaa küla, 78004
Registriandmed KMKR EE102548936 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102548936
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -70,3 % | 2024: 17,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -60,2 % | 2024: 66,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,8 % | 2024: 75,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,9 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −85,7 % | 2024: +121,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 601 | 109 466 | 49 366 | 165 161 | 135 987 | 114 000 | 155 210 |
| Puhaskasum | -10 965 | 19 332 | -428 | -2 221 | 6 184 | -2 857 | 3 337 |
| Käibevara | 3 892 | 16 080 | 10 448 | 17 437 | 33 668 | 10 772 | 24 976 |
| Põhivara | 15 112 | 22 619 | 24 815 | 21 284 | 13 010 | 13 144 | 5 103 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 004 | 38 699 | 35 263 | 38 721 | 46 678 | 23 916 | 30 079 |
| Kohustised kokku | 795 | 9 525 | 23 921 | 26 951 | 32 687 | 16 109 | 21 947 |
| Omakapital | 18 209 | 29 174 | 11 342 | 11 770 | 13 991 | 7 807 | 8 132 |
| Kasumimarginaal | -70,3 % | 17,7 % | -0,9 % | -1,3 % | 4,5 % | -2,5 % | 2,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 892 € · 20,5 %
- Põhivara 15 112 € · 79,5 %
- Lühiajalised kohustised 795 € · 4,2 %
- Omakapital 18 209 € · 95,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 8 372 € | 1 |
| II kv 2026 | 71 € | 0 € | 12 701 € | 1 |
| I kv 2026 | 303 € | 0 € | 4 784 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 066 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 744 € | 0 € | 8 450 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 496 € | 0 € | 13 476 € | 1 |
| IV kv 2024 | 375 € | 0 € | 50 522 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 791 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOlli, Tõnumaa küla, 78004
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50060136 / 10
-
31.01.2023Muutmiskanne Ä 50060136 / 9
-
19.01.2023Muutmiskanne Ä 50060136 / M3
-
28.06.2018Muutmiskanne Ä 50060136 / 8
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 50060136 / M2
-
28.05.2018Muutmiskanne Ä 50060136 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50060136 / 7
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50060136 / 6
-
18.12.2017Muutmiskanne Ä 50060136 / 5
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50060136 / 4
-
11.09.2017Ümberkujundamiskanne Ä 50060136 / 3
-
07.09.2017Muutmiskanne Ä 50060136 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |