Bugimine OÜ
Registrisse kantud 14286327Bugimine OÜ (registrikood 14286327) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata toiduainete tootmine (EMTAK 10891). 2025. aasta müügitulu oli 36 eurot ja puhaskasum -192 eurot, bilansimaht 1 103 eurot. Ettevõtte ainuomanik on PS Tegevuse OÜ. Juhatuse liige on Aivar Tagasaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2017 (9 a 3 k) · Retke tee 28, Tallinn, 13434
Registriandmed KMKR EE102150081 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102150081
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -533,3 % | 2024: 9 204,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,1 % | 2024: 183,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,7 | 2024: 30,8 |
| Müügitulu kasv | +44,0 % | 2024: −88,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −35,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 | 25 | 222 | 297 | 1 441 | 328 | 50 |
| Puhaskasum | -192 | 2 301 | -3 274 | -3 454 | -6 106 | -3 611 | -2 708 |
| Käibevara | 1 103 | 1 294 | 1 012 | 1 510 | 12 643 | 13 852 | 6 442 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 2 154 | 5 034 | 7 767 | 9 251 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 103 | 1 294 | 1 012 | 3 664 | 17 677 | 21 619 | 15 693 |
| Kohustised kokku | 43 | 42 | 22 076 | 21 454 | 21 013 | 18 849 | 20 312 |
| Omakapital | 1 060 | 1 252 | -21 064 | -17 790 | -3 336 | 2 770 | -4 619 |
| Kasumimarginaal | -533,3 % | 9 204,0 % | -1 474,8 % | -1 163,0 % | -423,7 % | -1 100,9 % | -5 416,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 103 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 43 € · 3,9 %
- Omakapital 1 060 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | -100 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 22 € | 0 € | 100 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 € | 0 € | 36 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Tagasaar
- Eesti Putukatööstuse Liit Juhatuse liige
- Järelvalvekeskus OÜ Osanik
- PS Tegevuse OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
PS Tegevuse OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.11.2024Muutmiskanne Ä 50060254 / 5
-
25.11.2024Muutmiskanne Ä 50060254 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50060254 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50060254 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50060254 / 2
-
30.06.2017Esmakanne Ä 50060254
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |