Mailapsed OÜ
Registrisse kantud 14286738Mailapsed OÜ (registrikood 14286738) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 31 703 eurot ja puhaskasum -4 605 eurot, bilansimaht 59 712 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merike Angerjärv. Juhatuse liige on Merike Angerjärv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.07.2017 (9 a 3 k) · J. V. Jannseni tn 25, Pärnu linn, 80032
Registriandmed KMKR EE101985600 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101985600
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,5 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,1 % | 2024: 20,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,7 % | 2024: 93,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | +1,0 % | 2024: +3,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 703 | 31 400 | 30 471 | 14 222 | 32 237 | 16 617 | 8 933 |
| Puhaskasum | -4 605 | 4 621 | 11 095 | -4 188 | 15 003 | 4 701 | 1 506 |
| Käibevara | 10 999 | 11 443 | 9 107 | 7 463 | 19 795 | 9 050 | 2 428 |
| Põhivara | 48 713 | 13 210 | 14 734 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 59 712 | 24 653 | 23 841 | 7 463 | 19 795 | 9 050 | 2 428 |
| Kohustised kokku | 41 353 | 1 689 | 5 498 | 215 | 2 292 | 329 | 908 |
| Omakapital | 18 359 | 22 964 | 18 343 | 7 248 | 17 503 | 8 721 | 1 520 |
| Kasumimarginaal | -14,5 % | 14,7 % | 36,4 % | -29,4 % | 46,5 % | 28,3 % | 16,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 999 € · 18,4 %
- Põhivara 48 713 € · 81,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 421 € · 7,4 %
- Pikaajalised kohustised 36 932 € · 61,9 %
- Omakapital 18 359 € · 30,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 778 € | 0 € | 5 085 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 685 € | 923 € | 8 275 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 814 € | 901 € | 9 953 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 716 € | 1 024 € | 14 026 € | 1 |
| III kv 2025 | 769 € | 692 € | 2 180 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 620 € | 858 € | 9 846 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 740 € | 826 € | 6 349 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 515 € | 590 € | 13 921 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 259 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 695 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade J. V. Jannseni tn 25224984 · alates 27.07.2021
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 180 |
| Müük avalikule sektorile | 22 037 | 34 008 |
| Toetused kokku | 0 | 4 180 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 13 761 €
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 4 179 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 1 707 €
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 1 346 €
- Saarde Vallavalitsus · maksed 1 045 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50060302 / 6
-
22.04.2021Muutmiskanne Ä 50060302 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50060302 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50060302 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50060302 / 2
-
03.07.2017Esmakanne Ä 50060302
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |