Paabulind OÜ
Registrisse kantud 14289872Paabulind OÜ (registrikood 14289872) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala iluhooldus ja muud iluteenused (EMTAK 9622). 2025. aasta müügitulu oli 22 999 eurot ja puhaskasum 91 eurot, bilansimaht 1 702 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sabriina Herkül. Juhatuse liige on Sabriina Herkül. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2017 (9 a 3 k) · Teemeistri tn 3/1, Maardu linn, 74114
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Iluhooldus ja muud iluteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2024: 29,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,8 % | 2024: 80,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,0 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | +14,0 % | 2024: +127,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 999 | 20 183 | 8 891 | 1 797 | 1 336 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 91 | 373 | -448 | 578 | -1 888 | 0 | 0 |
| Käibevara | 1 702 | 1 571 | 895 | 1 343 | 765 | 2 653 | 2 653 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 702 | 1 571 | 895 | 1 343 | 765 | 2 653 | 2 653 |
| Kohustised kokku | 343 | 303 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 1 359 | 1 268 | 895 | 1 343 | 765 | 2 653 | 2 653 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 1,8 % | -5,0 % | 32,2 % | -141,3 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 702 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 343 € · 20,2 %
- Omakapital 1 359 € · 79,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 030 € | 1 030 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 991 € | 991 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 911 € | 911 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 911 € | 911 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 608 € | 608 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 343 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 343 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTeemeistri tn 3/1, Maardu linn, 74114
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50060650 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50060650 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50060650 / 2
-
05.07.2017Esmakanne Ä 50060650
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |