P160 OÜ
Registrisse kantud 14294459P160 OÜ (registrikood 14294459) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 218 572 eurot ja puhaskasum 32 290 eurot, bilansimaht 1 927 132 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Green Formula Capital OÜ. Juhatuse liige on Anton Gans. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.07.2017 (9 a 3 k) · Rotermanni tn 2-3b, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101988238 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101988238
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2024: -91,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,7 % | 2024: -101,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,2 % | 2024: 10,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −3,5 % | 2024: −9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 218 572 | 226 392 | 250 939 | 214 751 | 200 092 | 172 130 | 250 792 |
| Puhaskasum | 32 290 | -206 688 | -149 485 | -167 101 | 74 646 | -116 648 | 32 374 |
| Käibevara | 146 374 | 108 130 | 91 688 | 27 574 | 78 823 | 94 431 | 64 813 |
| Põhivara | 1 780 758 | 1 780 000 | 1 980 000 | 2 110 000 | 2 190 000 | 2 120 000 | 2 230 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 927 132 | 1 888 130 | 2 071 688 | 2 137 574 | 2 268 823 | 2 214 431 | 2 294 813 |
| Kohustised kokku | 1 691 746 | 1 685 034 | 1 661 904 | 2 278 305 | 2 242 453 | 2 262 707 | 2 226 441 |
| Omakapital | 235 386 | 203 096 | 409 784 | -140 731 | 26 370 | -48 276 | 68 372 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | -91,3 % | -59,6 % | -77,8 % | 37,3 % | -67,8 % | 12,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 146 374 € · 7,6 %
- Põhivara 1 780 758 € · 92,4 %
- Lühiajalised kohustised 66 372 € · 3,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 625 374 € · 84,3 %
- Omakapital 235 386 € · 12,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 87,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 750 € | 0 € | 53 297 € | 0 |
| II kv 2026 | 9 251 € | 0 € | 56 093 € | 0 |
| I kv 2026 | 8 609 € | 0 € | 57 850 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 968 € | 0 € | 55 129 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 177 € | 0 € | 52 350 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 773 € | 0 € | 54 462 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 081 € | 0 € | 56 884 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 163 € | 0 € | 47 133 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 583 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 766 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anton Gans
- Viking Trading OÜ Juhatuse liige
- Railship Commerce OÜ Juhatuse liige
- Zenith Family Office OÜ Juhatuse liige
- OÜ Calyptra Invest Juhatuse liige
- LNXA Holding OÜ Juhatuse liige
- Deelake OÜ Juhatuse liige
- AG GLOBAL OÜ Osanik
- osaühing VOLINIK L. G. Juhatuse liige
-
Meelis Šokman
- Toci OÜ Tegelik kasusaaja
- Green Formula Capital OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Ranford Invest Juhatuse liige
- GFCSolutions OÜ Juhatuse liige
- ActionBaltics OÜ Juhatuse liige
-
Aavo Koppel
- Zenith Family Office OÜ Juhatuse liige
- Procedo Capital OÜ Juhatuse liige
- Veerenni Tervisekeskus OÜ Juhatuse liige
- Green Formula Capital OÜ Osanik
- Lepidus Invest OÜ Juhatuse liige
- Votum Invest OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Lumex Holding Tegelik kasusaaja
- Summus Capital OÜ Juhatuse liige
-
Hannes Pihl
- Zenith Family Office OÜ Tegelik kasusaaja
- Procedo Capital OÜ Juhatuse liige
- Veerenni Tervisekeskus OÜ Juhatuse liige
- Reaalhaldus OÜ Juhatuse liige
- Green Formula Capital OÜ Osanik
- Lepidus Invest OÜ Juhatuse liige
- Votum Invest OÜ Juhatuse liige
- Vicingi Capital OÜ Muu roll
-
Green Formula Capital OÜ
- GFCSolutions OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Green Formula Capital OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.03.2023Muutmiskanne Ä 50061118 / 10
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50061118 / 9
-
19.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50061118 / 8
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 50061118 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50061118 / 6
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061118 / 5
-
04.10.2017Muutmiskanne Ä 50061118 / M1
-
04.10.2017Muutmiskanne Ä 50061118 / 4
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50061118 / 3
-
20.07.2017Muutmiskanne Ä 50061118 / 2
-
13.07.2017Esmakanne Ä 50061118
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |