E-431 OÜ
Registrisse kantud 14295453E-431 OÜ (registrikood 14295453) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2024. aasta müügitulu oli 10 030 eurot ja puhaskasum 3 255 eurot, bilansimaht 16 433 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Samo Saarts. Juhatuse liige on Samo Saarts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2017 (9 a 3 k) · Pikaliiva tn 18, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 32,5 % | 2023: 17,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,5 % | 2023: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 2023: 92,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,8 | 2023: 8,6 |
| Müügitulu kasv | +186,6 % | 2023: −40,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −2,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 030 | 3 500 | 5 885 | 15 350 | 23 432 | 11 276 |
| Puhaskasum | 3 255 | 605 | -1 983 | 3 799 | 2 823 | 4 043 |
| Käibevara | 9 422 | 9 088 | 9 220 | 5 706 | 2 787 | 6 408 |
| Põhivara | 7 011 | 4 619 | 3 624 | 9 107 | 9 107 | 1 313 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 433 | 13 707 | 12 844 | 14 813 | 11 894 | 7 721 |
| Kohustised kokku | 530 | 1 059 | 800 | 800 | 2 350 | 1 000 |
| Omakapital | 15 903 | 12 648 | 12 044 | 14 013 | 9 544 | 6 721 |
| Kasumimarginaal | 32,5 % | 17,3 % | -33,7 % | 24,7 % | 12,0 % | 35,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 422 € · 57,3 %
- Põhivara 7 011 € · 42,7 %
- Lühiajalised kohustised 530 € · 3,2 %
- Omakapital 15 903 € · 96,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 697 € | 767 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 469 € | 507 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 000 | 2 400 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Hiiumaa Ametikool · maksed 1 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061227 / 5
-
25.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50061227 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50061227 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061227 / 2
-
17.07.2017Esmakanne Ä 50061227
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |