JFehitus OÜ
Registrisse kantud 14296853JFehitus OÜ (registrikood 14296853) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Riuma küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2024. aasta müügitulu oli 37 680 eurot ja puhaskasum 231 504 eurot, bilansimaht 236 238 eurot. Ettevõtte ainuomanik on OK-invest OÜ. Juhatuse liige on Pavel Borissov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2017 (9 a 3 k) · Annuse, Riuma küla, 69736
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 614,4 % | 2023: 659,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 98,5 % | 2023: 94,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2023: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 39,1 | 2023: 69,7 |
| Müügitulu kasv | +12,6 % | 2023: +6,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +16,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 680 | 33 450 | 31 324 | 29 317 | 23 644 | 17 613 |
| Puhaskasum | 231 504 | 220 645 | 9 443 | 4 202 | 4 179 | 3 655 |
| Käibevara | 48 238 | 45 295 | 22 828 | 20 755 | 16 179 | 11 693 |
| Põhivara | 188 000 | 188 000 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 236 238 | 233 295 | 22 828 | 20 755 | 16 179 | 11 693 |
| Kohustised kokku | 1 234 | 650 | 985 | 1 185 | 811 | 504 |
| Omakapital | 235 004 | 232 645 | 21 843 | 19 570 | 15 368 | 11 189 |
| Kasumimarginaal | 614,4 % | 659,6 % | 30,1 % | 14,3 % | 17,7 % | 20,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 238 € · 20,4 %
- Põhivara 188 000 € · 79,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 234 € · 0,5 %
- Omakapital 235 004 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 39,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pavel Borissov
- Rummel OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- U.R.I KRATT OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Wagner Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Õigusbüroo Pint OÜ Tegelik kasusaaja
- OK-Finance OÜ Tegelik kasusaaja
- OK-invest OÜ Tegelik kasusaaja
- OK-Law OÜ Tegelik kasusaaja
- OK-Business OÜ Tegelik kasusaaja
-
OK-invest OÜ
- Albatross LLC OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OK-invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAnnuse, Riuma küla, 69736
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061186 / 7
-
29.07.2022Muutmiskanne Ä 50061186 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50061186 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50061186 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061186 / 2
-
18.07.2017Esmakanne Ä 50061186
-
14.07.2017Esmakanne Ä 50061186 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |