Cozer OÜ
Registrisse kantud 14297067Cozer OÜ (registrikood 14297067) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 170 660 eurot ja puhaskasum 110 621 eurot, bilansimaht 116 406 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pearu Peterson. Juhatuse liige on Pearu Peterson. Maksuvõlg on 879,12 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2017 (9 a 3 k) · Kuuseheki tn 32, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE102104435 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102104435
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 64,8 % | 2024: 73,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 97,6 % | 2024: 97,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,4 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 37,1 | 2024: 22,7 |
| Müügitulu kasv | +7,4 % | 2024: +10,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 170 660 | 158 970 | 143 445 | 152 607 | 149 614 | 128 678 | 121 276 |
| Puhaskasum | 110 621 | 116 168 | 95 980 | 101 516 | 103 485 | 78 502 | 88 855 |
| Käibevara | 112 755 | 117 917 | 95 600 | 97 424 | 119 876 | 81 582 | 90 599 |
| Põhivara | 3 651 | 6 032 | 8 413 | 11 622 | 2 070 | 3 363 | 4 656 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 116 406 | 123 949 | 104 013 | 109 046 | 121 946 | 84 945 | 95 255 |
| Kohustised kokku | 3 039 | 5 203 | 5 936 | 4 949 | 15 365 | 3 849 | 3 660 |
| Omakapital | 113 367 | 118 746 | 98 077 | 104 097 | 106 581 | 81 096 | 91 595 |
| Kasumimarginaal | 64,8 % | 73,1 % | 66,9 % | 66,5 % | 69,2 % | 61,0 % | 73,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 112 755 € · 96,9 %
- Põhivara 3 651 € · 3,1 %
- Lühiajalised kohustised 3 039 € · 2,6 %
- Omakapital 113 367 € · 97,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 37,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 169 917 €
-
77401 Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine 743 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 561 € | 2 727 € | 47 562 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 439 € | 2 637 € | 47 159 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 588 € | 2 637 € | 54 702 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 439 € | 2 637 € | 47 120 € | 1 |
| III kv 2025 | 35 235 € | 2 722 € | 41 782 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 439 € | 2 637 € | 42 845 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 555 € | 2 608 € | 42 333 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 353 € | 2 551 € | 36 479 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 854 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 909 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 854 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 748 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 879,12 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saue vald 97,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 879.12 €
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061406 / 5
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50061406 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50061406 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061406 / 2
-
18.07.2017Esmakanne Ä 50061406
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |