Winfix OÜ
Registrisse kantud 14297825Winfix OÜ (registrikood 14297825) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna-Jõesuu küla, tegevusala puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus (EMTAK 43321). 2025. aasta müügitulu oli 26 224 eurot ja puhaskasum 8 746 eurot, bilansimaht 19 941 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Mikli. Juhatuse liige on Piret Mikli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2017 (9 a 2 k) · Rubiini tee 13, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Registriandmed KMKR EE102031537 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102031537
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,4 % | 2024: 19,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 44,9 % | 2024: 29,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,7 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,3 | 2024: 430,3 |
| Müügitulu kasv | +59,0 % | 2024: +123,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +57,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 224 | 16 489 | 7 375 | 0 | 0 | 2 702 | 0 |
| Puhaskasum | 8 746 | 3 205 | 1 819 | -581 | -1 573 | -2 594 | -2 537 |
| Käibevara | 9 124 | 10 327 | 7 019 | 5 721 | 5 876 | 6 954 | 8 020 |
| Põhivara | 10 817 | 442 | 521 | 0 | 426 | 1 240 | 2 448 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 941 | 10 769 | 7 540 | 5 721 | 6 302 | 8 194 | 10 468 |
| Kohustised kokku | 450 | 24 | – | – | 0 | 319 | 0 |
| Omakapital | 19 491 | 10 745 | 7 540 | 5 721 | 6 302 | 7 875 | 10 468 |
| Kasumimarginaal | 33,4 % | 19,4 % | 24,7 % | – | – | -96,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 124 € · 45,8 %
- Põhivara 10 817 € · 54,2 %
- Lühiajalised kohustised 450 € · 2,3 %
- Omakapital 19 491 € · 97,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 766 € | 0 € | 21 274 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 922 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 091 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRubiini tee 13, Vääna-Jõesuu küla, 76909
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 13 880 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahvusooper Estonia · maksed 10 885 €
- Veskimöldre Haridusmaja SA · maksed 2 269 €
- Paide Linnavalitsus · maksed 590 €
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 136 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPuit- ja plastikakende remont ning hooldus
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.08.2026Muutmiskanne Ä 50061275 / 8
-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 50061275 / 7
-
17.04.2026Muutmiskanne Ä 50061275 / 6
-
10.02.2026Muutmiskanne Ä 50061275 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061275 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50061275 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061275 / 2
-
19.07.2017Esmakanne Ä 50061275
-
17.07.2017Esmakanne Ä 50061275 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |