Gridens Software OÜ
Registrisse kantud 14298629Gridens Software OÜ (registrikood 14298629) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 185 849 eurot ja puhaskasum 116 838 eurot, bilansimaht 122 294 eurot. Juhatuse liige on Lauri Laanmets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.07.2017 (9 a 2 k) · Paala tee 9a, Viljandi linn, 71014
Registriandmed KMKR EE102406353 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102406353
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 62,9 % | 2024: 74,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 97,9 % | 2024: 97,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2024: 91,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 41,4 | 2024: 11,6 |
| Müügitulu kasv | +24,3 % | 2024: +75,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +44,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 185 849 | 149 481 | 85 226 | 134 291 | 65 969 | 29 139 | 11 339 |
| Puhaskasum | 116 838 | 110 640 | 77 886 | 85 181 | 63 126 | 25 308 | 9 918 |
| Käibevara | 122 294 | 123 852 | 82 079 | 95 246 | 66 863 | 27 816 | 12 418 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 122 294 | 123 852 | 82 079 | 95 246 | 66 863 | 27 816 | 12 418 |
| Kohustised kokku | 2 956 | 10 712 | 1 693 | 7 565 | 1 237 | 0 | 0 |
| Omakapital | 119 338 | 113 140 | 80 386 | 87 681 | 65 626 | 27 816 | 12 418 |
| Kasumimarginaal | 62,9 % | 74,0 % | 91,4 % | 63,4 % | 95,7 % | 86,9 % | 87,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 122 294 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 956 € · 2,4 %
- Omakapital 119 338 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 41,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 317 € | 0 € | 32 758 € | 0 |
| II kv 2026 | 7 518 € | 0 € | 32 529 € | 0 |
| I kv 2026 | 33 371 € | 0 € | 33 401 € | 0 |
| IV kv 2025 | 14 880 € | 5 969 € | 39 440 € | 0 |
| III kv 2025 | 19 889 € | 8 954 € | 49 760 € | 1 |
| II kv 2025 | 19 682 € | 8 954 € | 51 850 € | 1 |
| I kv 2025 | 43 585 € | 8 851 € | 51 126 € | 1 |
| IV kv 2024 | 19 199 € | 8 645 € | 50 658 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 439 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 919 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Laanmets
- Halliste Jahiselts Juhatuse liige
- OÜ Pacta Tarkvara Juhatuse liige
- Gridens Technologies OÜ Juhatuse liige Pankrotis
- Rollo Robotics OÜ Osanik
-
Jorgan Vöörmann
- Gridens Technologies OÜ Osanik Pankrotis
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viljandi linn 97,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 70 181 | 102 875 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Linnavalitsus · maksed 18 822 €
- Haapsalu Linnahooldus OÜ · maksed 10 312 €
- Jõhvi Vallavalitsus · maksed 9 416 €
- Taristuhaldus OÜ · maksed 6 617 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 4 293 €
- AS Keila Vesi · maksed 4 017 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061578 / 5
-
14.01.2019Muutmiskanne Ä 50061578 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50061578 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061578 / 2
-
21.07.2017Esmakanne Ä 50061578
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |