OÜ Turmuk
Registrisse kantud 14307357OÜ Turmuk (registrikood 14307357) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu mujal liigitamata koolitus (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 eurot, bilansimaht 1 188 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arno Lehtsaar. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Arno Lehtsaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.08.2017 (9 a 2 k) · Iirise tn 10, Tartu linn, 51011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata koolitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 64,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 |
| Puhaskasum | -1 | -3 | -35 | 0 | 0 | 426 | -500 |
| Käibevara | 188 | 192 | 192 | 227 | 227 | 227 | 801 |
| Põhivara | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | 1 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 188 | 1 192 | 1 192 | 1 227 | 1 227 | 1 227 | 801 |
| Kohustised kokku | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 1 188 | 1 189 | 1 192 | 1 227 | 1 227 | 1 227 | 801 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | 71,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 188 € · 15,8 %
- Põhivara 1 000 € · 84,2 %
- Omakapital 1 188 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 805 € | 805 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 7 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 397 € | 397 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Arno Lehtsaar
- Produktiivsusklubi OÜ Juhatuse liige
- Tartu Kolgata Baptistikogudus Tegelik kasusaaja
- mittetulundusühing UUS GENERATSIOON Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Produktiivsusklubi OÜ | 38,51 % | 1 000 € | 01.09.2023 | 185 184 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Produktiivsusklubi OÜ 38,51 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50062530 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50062530 / 7
-
03.01.2020Muutmiskanne Ä 50062530 / 6
-
14.11.2018Muutmiskanne Ä 50062530 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50062530 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50062530 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50062530 / 2
-
07.08.2017Esmakanne Ä 50062530
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |