Topstep OÜ
Registrisse kantud 14325680Topstep OÜ (registrikood 14325680) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kelvingi küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 4 280 eurot ja puhaskasum -31 687 eurot, bilansimaht 20 810 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Uku Peerna. Juhatuse liige on Uku Peerna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.09.2017 (9 a 1 k) · Koidu tee 9, Kelvingi küla, 74018
Registriandmed KMKR EE102003785 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102003785
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -740,4 % | 2024: -143,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -259,8 % | 2024: -32,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −86,3 % | 2024: −18,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −43,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 280 | 31 165 | 38 199 | 83 797 | 93 317 | 76 776 | 113 705 |
| Puhaskasum | -31 687 | -44 813 | -31 159 | 18 215 | 24 730 | 9 387 | 41 230 |
| Käibevara | 20 810 | 67 213 | 118 574 | 53 348 | 60 664 | 76 568 | 61 445 |
| Põhivara | 0 | 2 299 | 14 230 | 32 350 | 35 929 | 16 218 | 22 792 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 810 | 69 512 | 132 804 | 85 698 | 96 593 | 92 786 | 84 237 |
| Kohustised kokku | 74 872 | 91 887 | 110 366 | 32 102 | 36 212 | 32 135 | 32 973 |
| Omakapital | -54 062 | -22 375 | 22 438 | 53 596 | 60 381 | 60 651 | 51 264 |
| Kasumimarginaal | -740,4 % | -143,8 % | -81,6 % | 21,7 % | 26,5 % | 12,2 % | 36,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 810 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 872 € · 114,7 %
- Pikaajalised kohustised 51 000 € · 245,1 %
- Omakapital -54 062 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 359,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 198 € | 1 239 € | 2 387 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 763 € | 1 201 € | 1 800 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 621 € | 1 239 € | 17 380 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 060 € | 1 468 € | 1 700 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 321 € | 1 468 € | 380 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 803 € | 1 468 € | 300 € | 0 |
| I kv 2025 | 7 559 € | 1 388 € | 30 220 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 184 € | 1 229 € | 300 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 399 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 413 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 796 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKoidu tee 9, Kelvingi küla, 74018
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 36 502 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Päästeamet · maksed 36 502 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50064395 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50064395 / 5
-
29.06.2018Muutmiskanne Ä 50064395 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50064395 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50064395 / 2
-
04.09.2017Esmakanne Ä 50064395
-
01.09.2017Esmakanne Ä 50064395 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |