M.T Construction OÜ
Registrisse kantud 14327489M.T Construction OÜ (registrikood 14327489) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 30 478 eurot ja puhaskasum -5 585 eurot, bilansimaht 111 586 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mait Tamm. Juhatuse liige on Mait Tamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2017 (9 a 1 k) · Käokella tee 6/4, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE102003646 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102003646
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,4 % | 2024: 13,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,0 % | 2024: 86,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −4,9 % | 2024: −83,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 478 | 32 058 | 193 356 | 134 662 | 49 411 | 48 240 | 64 250 |
| Puhaskasum | -5 585 | 7 260 | 8 129 | 16 623 | 5 738 | -1 647 | 14 794 |
| Käibevara | 7 997 | 19 866 | 47 646 | 40 076 | 5 638 | 2 608 | 10 515 |
| Põhivara | 103 589 | 43 397 | 4 625 | 6 681 | 20 140 | 25 305 | 16 805 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 111 586 | 63 263 | 52 271 | 46 757 | 25 778 | 27 913 | 27 320 |
| Kohustised kokku | 62 476 | 8 568 | 4 836 | 7 451 | 1 095 | 8 969 | 2 729 |
| Omakapital | 49 110 | 54 695 | 47 435 | 39 306 | 24 683 | 18 944 | 24 591 |
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 22,6 % | 4,2 % | 12,3 % | 11,6 % | -3,4 % | 23,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 997 € · 7,2 %
- Põhivara 103 589 € · 92,8 %
- Lühiajalised kohustised 62 476 € · 56,0 %
- Omakapital 49 110 € · 44,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 327 € | 0 € | 16 354 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 23 441 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 110 € | 0 € | 15 977 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 233 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 855 € | 0 |
| II kv 2025 | 25 € | 0 € | 7 354 € | 0 |
| I kv 2025 | 492 € | 0 € | 8 860 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 087 € | 0 € | 26 154 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 109 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 451 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50064498 / 6
-
25.07.2019Muutmiskanne Ä 50064498 / 5
-
24.07.2019Muutmiskanne Ä 50064498 / M3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50064498 / 4
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50064498 / 3
-
18.09.2017Muutmiskanne Ä 50064498 / 2
-
06.09.2017Esmakanne Ä 50064498
-
05.09.2017Esmakanne Ä 50064498 / M2
-
04.09.2017Esmakanne Ä 50064498 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |