Stylewolf OÜ
Registrisse kantud 14333461Stylewolf OÜ (registrikood 14333461) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala rõivaste jaemüük (EMTAK 47711). 2025. aasta müügitulu oli 52 058 eurot ja puhaskasum -13 eurot, bilansimaht 67 289 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triinu Haugas. Juhatuse liige on Triinu Haugas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.09.2017 (9 a 1 k) · Aia tn 8, Pärnu linn, 80011
Registriandmed KMKR EE102006287 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102006287
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,5 % | 2024: 46,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | −13,7 % | 2024: −26,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +56,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 058 | 60 339 | 81 638 | 70 546 | 15 783 | 5 623 | 13 196 |
| Puhaskasum | -13 | 1 058 | 19 615 | -2 398 | 3 965 | 24 159 | -20 792 |
| Käibevara | 66 057 | 51 151 | 50 902 | 31 118 | 33 373 | 28 375 | 20 309 |
| Põhivara | 1 232 | 1 232 | 1 232 | 1 232 | 1 232 | 1 232 | 1 232 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 67 289 | 52 383 | 52 134 | 32 350 | 34 605 | 29 607 | 21 541 |
| Kohustised kokku | 42 715 | 27 796 | 28 602 | 28 432 | 28 053 | 26 811 | 42 902 |
| Omakapital | 24 574 | 24 587 | 23 532 | 3 918 | 6 552 | 2 796 | -21 361 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 1,8 % | 24,0 % | -3,4 % | 25,1 % | 429,6 % | -157,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 057 € · 98,2 %
- Põhivara 1 232 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 26 974 € · 40,1 %
- Pikaajalised kohustised 15 741 € · 23,4 %
- Omakapital 24 574 € · 36,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 736 € | 1 440 € | 12 541 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 582 € | 1 534 € | 14 867 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 388 € | 1 594 € | 9 630 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 248 € | 2 230 € | 9 551 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 793 € | 1 535 € | 16 075 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 932 € | 1 513 € | 16 158 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 727 € | 1 468 € | 11 351 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 825 € | 1 462 € | 10 073 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 912 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 480 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 180 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 923 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Triinu Haugas
- osaühing Kool Juhatuse liige
- Luminat OÜ Tegelik kasusaaja
- Hyndrex OÜ Osanik
- osaühing RESSITON Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50065393 / 7
-
25.07.2018Muutmiskanne Ä 50065393 / 6
-
30.04.2018Muutmiskanne Ä 50065393 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50065393 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50065393 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50065393 / 2
-
15.09.2017Esmakanne Ä 50065393
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |