EAProduction OÜ
Registrisse kantud 14335081EAProduction OÜ (registrikood 14335081) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Simuna alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 75 eurot ja puhaskasum -457 eurot, bilansimaht 17 830 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ellen Anett Põldmaa. Juhatuse liige on Ellen Anett Põldmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.09.2017 (9 a 0 k) · Turu tn 3, Simuna alevik, 46401
Registriandmed KMKR EE102029277 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102029277
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -609,3 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,7 % | 2024: -13,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 96,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 24,8 | 2024: 24,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −59,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 75 | 0 | 390 | 80 | 3 408 | 7 240 | 3 405 |
| Puhaskasum | -457 | -2 436 | -2 262 | 2 336 | 3 401 | 4 773 | 2 972 |
| Käibevara | 17 830 | 17 272 | 17 289 | 17 103 | 13 368 | 17 247 | 11 073 |
| Põhivara | 0 | 1 015 | 3 449 | 5 882 | 7 302 | 0 | 1 298 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 830 | 18 287 | 20 738 | 22 985 | 20 670 | 17 247 | 12 371 |
| Kohustised kokku | 720 | 720 | 735 | 720 | 741 | 720 | 617 |
| Omakapital | 17 110 | 17 567 | 20 003 | 22 265 | 19 929 | 16 527 | 11 754 |
| Kasumimarginaal | -609,3 % | – | -580,0 % | 2 920,0 % | 99,8 % | 65,9 % | 87,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 830 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 720 € · 4,0 %
- Omakapital 17 110 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 24,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 592 € | 0 € | 3 365 € | 0 |
| II kv 2026 | 192 € | 0 € | 800 € | 0 |
| I kv 2026 | 80 € | 0 € | 335 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 33 € | 0 € | 75 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 197 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 122 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ellen Anett Põldmaa
- LÄÄNE-VIRUMAA SPORDILIIT Tegelik kasusaaja
- Simuna Spordiklubi Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTuru tn 3, Simuna alevik, 46401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 240 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rakvere Linnavalitsus · maksed 1 240 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50065603 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50065603 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50065603 / 2
-
19.09.2017Esmakanne Ä 50065603
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 11.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |