Krela OÜ
Registrisse kantud 14337306Krela OÜ (registrikood 14337306) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Haapsalu linn, tegevusala suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük (EMTAK 47783). 2025. aasta müügitulu oli 15 514 eurot ja puhaskasum 3 612 eurot, bilansimaht 33 658 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liisa-Mari Laasik. Juhatuse liige on Liisa-Mari Laasik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.09.2017 (9 a 0 k) · Ehte tn 4, Haapsalu linn, 90503
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,3 % | 2024: 17,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,2 % | 2024: 44,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 31,4 % | 2024: 19,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: −4,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 514 | 17 849 | 18 745 | 18 955 | 15 668 | 16 128 | 20 703 |
| Puhaskasum | 3 612 | 3 064 | 2 588 | -317 | -9 | -232 | 101 |
| Käibevara | 31 158 | 32 998 | 47 441 | 45 873 | 41 964 | 39 532 | 38 199 |
| Põhivara | 2 500 | 3 391 | 3 467 | 3 467 | 3 467 | 3 467 | 3 467 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 658 | 36 389 | 50 908 | 49 340 | 45 431 | 42 999 | 41 666 |
| Kohustised kokku | 23 085 | 29 428 | 47 010 | 48 030 | 43 804 | 41 363 | 39 723 |
| Omakapital | 10 573 | 6 961 | 3 898 | 1 310 | 1 627 | 1 636 | 1 943 |
| Kasumimarginaal | 23,3 % | 17,2 % | 13,8 % | -1,7 % | -0,1 % | -1,4 % | 0,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 158 € · 92,6 %
- Põhivara 2 500 € · 7,4 %
- Lühiajalised kohustised 18 785 € · 55,8 %
- Pikaajalised kohustised 4 300 € · 12,8 %
- Omakapital 10 573 € · 31,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 68,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 264 € | 268 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 72 € | 73 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 298 € | 302 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 459 € | 473 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 32 € | 32 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 146 € | 148 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 309 € | 314 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 89 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 172 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 359 |
| Müük avalikule sektorile | 145 |
| Toetused kokku | 359 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · toetus 359 €
- Pärnu Vanalinna Põhikool · maksed 145 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50065839 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50065839 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50065839 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50065839 / 2
-
21.09.2017Esmakanne Ä 50065839
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |