Estoxy OÜ
Registrisse kantud 14338091Estoxy OÜ (registrikood 14338091) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus (EMTAK 63101). 2025. aasta müügitulu oli 2 944 665 eurot ja puhaskasum -211 820 eurot, bilansimaht 514 305 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Saini Holdings OÜ. Juhatuse liige on Vikas Saini. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.09.2017 (9 a 0 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102008900 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102008900
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 2024: 23,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -46,6 % | 2024: 109,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 32,3 |
| Müügitulu kasv | −3,8 % | 2024: +43,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +64,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 944 665 | 3 060 697 | 2 138 524 | 1 783 972 | 987 406 | 242 628 | 170 001 |
| Puhaskasum | -211 820 | 730 198 | -53 850 | -286 581 | 368 958 | -19 918 | -37 424 |
| Käibevara | 163 779 | 182 334 | 136 502 | 37 597 | 327 852 | 34 320 | 18 907 |
| Põhivara | 350 526 | 489 986 | 629 445 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 514 305 | 672 320 | 765 947 | 37 597 | 327 852 | 34 320 | 18 907 |
| Kohustised kokku | 59 447 | 5 642 | 829 467 | 47 267 | 50 941 | 126 368 | 91 037 |
| Omakapital | 454 858 | 666 678 | -63 520 | -9 670 | 276 911 | -92 048 | -72 130 |
| Kasumimarginaal | -7,2 % | 23,9 % | -2,5 % | -16,1 % | 37,4 % | -8,2 % | -22,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 163 779 € · 31,8 %
- Põhivara 350 526 € · 68,2 %
- Lühiajalised kohustised 59 447 € · 11,6 %
- Omakapital 454 858 € · 88,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 269 659 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 044 978 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 267 357 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 283 013 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 187 134 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 155 913 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 295 560 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 064 708 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 423 220 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
DigiRepresent Services OÜ
- Labotic OÜ Muu roll
- UpSkills OÜ Muu roll
- Apliteni OÜ Muu roll
- WiseApps OÜ Muu roll
- X-1 Jets OÜ Muu roll
- TalentPro OÜ Muu roll
- Technological Projects OÜ Muu roll
- VisionWave OÜ Muu roll
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Saini Holdings OÜ 100 %
Skeem
LEI 2549009WBJY42H9B3N67 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 211 820 €
- 21. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 63) 9,1 a
- 34. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 3,8 %
- 36. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 63) 3 tk
- 39. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 2 944 665 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50065934 / 12
-
01.10.2025Muutmiskanne Ä 50065934 / 11
-
15.09.2025Osanike muutmine Ä 50065934 / M1
-
03.06.2025Muutmiskanne Ä 50065934 / 10
-
10.01.2025Muutmiskanne Ä 50065934 / 9
-
01.07.2024Muutmiskanne Ä 50065934 / 8
-
18.01.2024Muutmiskanne Ä 50065934 / 7
-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 50065934 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50065934 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50065934 / 4
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50065934 / 3
-
27.11.2017Muutmiskanne Ä 50065934 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |