VERTIGOGAMES OÜ
Registrisse kantud 14340159VERTIGOGAMES OÜ (registrikood 14340159) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 10 066 351 eurot ja puhaskasum 164 435 eurot, bilansimaht 2 409 716 eurot. Ettevõtte ainuomanik on SİRİUS GAMES YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ. Juhatuse liige on Murat Sayin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.09.2017 (9 a 0 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102009886 · osakapital 50 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102009886
- Osakapital
- 50 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2024: 18,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,3 % | 2024: 77,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,0 % | 2024: 81,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2024: 5,4 |
| Müügitulu kasv | +48,9 % | 2024: +1,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +102,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 066 351 | 6 762 575 | 6 676 057 | 7 261 509 | 1 835 671 | 294 897 | 72 198 |
| Puhaskasum | 164 435 | 1 232 269 | 1 022 255 | -445 710 | 74 631 | -42 473 | -15 789 |
| Käibevara | 2 409 716 | 1 960 974 | 1 616 481 | 896 967 | 270 572 | 18 424 | 13 061 |
| Põhivara | – | – | – | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 409 716 | 1 960 974 | 1 616 481 | 896 967 | 270 572 | 18 424 | 13 061 |
| Kohustised kokku | 650 823 | 366 516 | 522 428 | 1 329 109 | 257 004 | 76 986 | 29 150 |
| Omakapital | 1 758 893 | 1 594 458 | 1 094 053 | -432 142 | 13 568 | -58 562 | -16 089 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 18,2 % | 15,3 % | -6,1 % | 4,1 % | -14,4 % | -21,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 409 716 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 650 823 € · 27,0 %
- Omakapital 1 758 893 € · 73,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 404 207 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 9 509 051 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 8 058 892 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 5 581 702 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 891 085 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 979 448 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 937 978 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 556 178 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 134 736 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 27,0 %
- 5. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 10 066 351 €
- 10. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 58) 3 tk
- 12. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 58) 9,1 a
- 14. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 1 758 893 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.06.2026Muutmiskanne Ä 50066048 / 11
-
26.06.2026Muutmiskanne Ä 50066048 / 10
-
20.11.2024Muutmiskanne Ä 50066048 / 9
-
30.08.2024Muutmiskanne Ä 50066048 / M4
-
10.07.2024Muutmiskanne Ä 50066048 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50066048 / 8
-
26.06.2023Muutmiskanne Ä 50066048 / 7
-
29.05.2023Muutmiskanne Ä 50066048 / 6
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50066048 / M2
-
08.04.2022Muutmiskanne Ä 50066048 / 5
-
31.05.2019Muutmiskanne Ä 50066048 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50066048 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |