Parallel Loops OÜ
Registrisse kantud 14342804Parallel Loops OÜ (registrikood 14342804) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu-Jaagupi alev, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 153 972 eurot ja puhaskasum 98 561 eurot, bilansimaht 263 409 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihkel Vaher. Juhatuse liige on Mihkel Vaher. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.10.2017 (9 a 0 k) · Männi tee 14, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Registriandmed KMKR EE102734012 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102734012
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 64,0 % | 2024: 68,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,0 % | 2024: 74,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 2024: 92,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,3 | 2024: 8,9 |
| Müügitulu kasv | −11,1 % | 2024: +579,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +85,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 153 972 | 173 202 | 25 500 | 30 000 | 190 | 6 940 | 1 630 |
| Puhaskasum | 98 561 | 119 180 | -20 527 | 25 487 | -413 | 7 206 | 1 299 |
| Käibevara | 154 018 | 116 075 | 17 761 | 26 189 | 9 757 | 10 170 | 3 344 |
| Põhivara | 109 391 | 57 482 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 409 | 173 557 | 17 761 | 26 189 | 9 757 | 10 170 | 3 344 |
| Kohustised kokku | 4 357 | 13 067 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 259 052 | 160 490 | 17 761 | 26 189 | 9 757 | 10 170 | 3 344 |
| Kasumimarginaal | 64,0 % | 68,8 % | -80,5 % | 85,0 % | -217,4 % | 103,8 % | 79,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 154 018 € · 58,5 %
- Põhivara 109 391 € · 41,5 %
- Lühiajalised kohustised 4 357 € · 1,7 %
- Omakapital 259 052 € · 98,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 488 € | 0 € | 77 393 € | 0 |
| II kv 2026 | 15 347 € | 0 € | 63 947 € | 0 |
| I kv 2026 | 12 397 € | 0 € | 51 655 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 971 € | 0 € | 45 711 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 644 € | 0 € | 36 855 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 695 € | 0 € | 39 525 € | 0 |
| I kv 2025 | 11 054 € | 0 € | 50 246 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 549 € | 0 € | 29 767 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 163 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 798 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMänni tee 14, Pärnu-Jaagupi alev, 87201
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 38,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.09.2024Muutmiskanne Ä 50066481 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50066481 / 6
-
02.05.2022Muutmiskanne Ä 50066481 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50066481 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50066481 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50066481 / 2
-
02.10.2017Esmakanne Ä 50066481
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 15.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |