Cubical OÜ
Registrisse kantud 14349976Cubical OÜ (registrikood 14349976) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 9 054 eurot ja puhaskasum -3 463 eurot, bilansimaht 54 451 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ilmar Metsma. Juhatuse liige on Ilmar Metsma. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.10.2017 (9 a 0 k) · Õismäe tee 5, Tallinn, 13514
Registriandmed KMKR EE102250994 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102250994
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -38,2 % | 2024: -38,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,5 % | 2024: -35,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,9 % | 2024: 43,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −61,5 % | 2024: −84,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −17,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 054 | 23 536 | 155 527 | 224 285 | 101 984 | 23 283 | 0 |
| Puhaskasum | -3 463 | -9 066 | -6 373 | 36 920 | -2 851 | 7 109 | 0 |
| Käibevara | 13 260 | 12 930 | 29 034 | 26 756 | 26 469 | 11 913 | 0 |
| Põhivara | 41 191 | 46 807 | 51 321 | 48 018 | 6 700 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 451 | 59 737 | 80 355 | 74 774 | 33 169 | 11 913 | 0 |
| Kohustised kokku | 32 174 | 33 996 | 45 548 | 33 594 | 28 909 | 4 804 | – |
| Omakapital | 22 277 | 25 741 | 34 807 | 41 180 | 4 260 | 7 109 | 0 |
| Kasumimarginaal | -38,2 % | -38,5 % | -4,1 % | 16,5 % | -2,8 % | 30,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 260 € · 24,4 %
- Põhivara 41 191 € · 75,6 %
- Lühiajalised kohustised 32 174 € · 59,1 %
- Omakapital 22 277 € · 40,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 5 110 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 3 944 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 747 € | 0 € | 85 644 € | 0 |
| II kv 2026 | 21 879 € | 0 € | 92 927 € | 0 |
| I kv 2026 | 344 € | 0 € | 79 190 € | 0 |
| IV kv 2025 | 758 € | 0 € | 4 334 € | 0 |
| III kv 2025 | 498 € | 0 € | 2 940 € | 0 |
| II kv 2025 | 190 € | 0 € | 760 € | 0 |
| I kv 2025 | 396 € | 0 € | 5 660 € | 0 |
| IV kv 2024 | 245 € | 0 € | 3 879 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 582 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 548 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ilmar Metsma
- Kunstiring MTÜ Juhatuse liige
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Nõva Püha Olevi Kogudus Juhatuse liige
- Huviharidus MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 164 740 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 164 740 | 744 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Ülikool · maksed 115 229 €
- Eesti Maaülikool · maksed 49 511 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50067279 / 6
-
27.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50067279 / 5
-
22.04.2020Muutmiskanne Ä 50067279 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50067279 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50067279 / 2
-
11.10.2017Esmakanne Ä 50067279
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |