Enable Development OÜ
Registrisse kantud 14353541Enable Development OÜ (registrikood 14353541) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 2 397 582 eurot ja puhaskasum 75 122 eurot, bilansimaht 613 056 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gian Luca De Bonis. Juhatuse liige on Gian Luca De Bonis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.10.2017 (9 a 0 k) · Õismäe tee 16, Tallinn, 15314
Registriandmed KMKR EE102020386 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102020386
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,1 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,8 % | 2024: 37,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,5 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +16,0 % | 2024: +24,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +73,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 397 582 | 2 066 087 | 1 653 550 | 1 552 175 | 427 235 | 151 985 |
| Puhaskasum | 75 122 | 189 529 | 156 255 | 40 514 | 120 715 | 54 606 |
| Käibevara | 575 950 | 481 141 | 389 792 | 451 676 | 365 582 | 157 942 |
| Põhivara | 37 106 | 29 401 | 0 | 0 | 104 | 729 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 613 056 | 510 542 | 389 792 | 451 676 | 365 686 | 158 671 |
| Kohustised kokku | 27 392 | 0 | 128 | 153 267 | 107 791 | 20 190 |
| Omakapital | 585 664 | 510 542 | 389 664 | 298 409 | 257 895 | 138 481 |
| Kasumimarginaal | 3,1 % | 9,2 % | 9,4 % | 2,6 % | 28,3 % | 35,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 575 950 € · 93,9 %
- Põhivara 37 106 € · 6,1 %
- Lühiajalised kohustised 27 392 € · 4,5 %
- Omakapital 585 664 € · 95,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 6,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 689 832 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 746 029 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 807 958 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 869 761 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 853 251 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 861 445 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 765 374 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 890 283 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 229 944 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 58) 3 tk
- 14. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 58) 8,6 a
- 21. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 15,6 %
- 23. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 2 397 582 €
- 43. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 58) 585 664 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50067699 / 9
-
05.06.2023Muutmiskanne Ä 50067699 / 8
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50067699 / 7
-
02.11.2022Muutmiskanne Ä 50067699 / 6
-
16.03.2018Muutmiskanne Ä 50067699 / 5
-
14.03.2018Muutmiskanne Ä 50067699 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50067699 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50067699 / 2
-
17.10.2017Esmakanne Ä 50067699
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.10.2021 | – |
| 2018 | – | – |