Vüün OÜ
Registrisse kantud 14357929Vüün OÜ (registrikood 14357929) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2024. aasta müügitulu oli 9 975 eurot ja puhaskasum 5 533 eurot, bilansimaht 46 880 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marc Konno. Juhatuse liige on Marc Konno. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.10.2017 (8 a 11 k) · Kopli tn 50/1, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 55,5 % | 2023: 76,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,4 % | 2023: 41,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,7 % | 2023: 62,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2023: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −29,5 % | 2023: −28,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +13,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 975 | 14 150 | 19 870 | 17 319 | 12 140 | 5 280 |
| Puhaskasum | 5 533 | 10 750 | 14 747 | 10 682 | 3 226 | -1 003 |
| Käibevara | 46 880 | 41 709 | 31 486 | 18 911 | 8 958 | 3 224 |
| Põhivara | 0 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 880 | 41 709 | 31 486 | 18 911 | 8 958 | 3 224 |
| Kohustised kokku | 15 135 | 15 495 | 16 021 | 4 006 | 3 921 | 1 394 |
| Omakapital | 31 745 | 26 214 | 15 465 | 14 905 | 5 037 | 1 830 |
| Kasumimarginaal | 55,5 % | 76,0 % | 74,2 % | 61,7 % | 26,6 % | -19,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 880 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 15 135 € · 32,3 %
- Omakapital 31 745 € · 67,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 59 € | 67 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 451 € | 477 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 1 338 € | 1 399 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 933 € | 457 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 1 299 € | 1 372 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 1 299 € | 1 372 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 1 299 € | 1 372 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 113,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50068178 / 8
-
07.10.2022Muutmiskanne Ä 50068178 / 7
-
05.10.2022Muutmiskanne Ä 50068178 / 6
-
01.12.2020Muutmiskanne Ä 50068178 / 5
-
27.05.2020Muutmiskanne Ä 50068178 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50068178 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50068178 / 2
-
24.10.2017Esmakanne Ä 50068178
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 20.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 08.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 24.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |