Crusestone OÜ
Registrisse kantud 14358069Crusestone OÜ (registrikood 14358069) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Sarja küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 16 839 eurot ja puhaskasum -588 eurot, bilansimaht 5 826 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Rahu. Juhatuse liige on Marek Rahu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.10.2017 (8 a 11 k) · Hendrikhansu, Sarja küla, 69407
Registriandmed KMKR EE102576445 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102576445
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,6 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 81,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +87,2 % | 2024: −74,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 839 | 8 993 | 34 700 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -588 | 24 | 6 099 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 551 | 1 542 | 2 743 | – | – | – | – |
| Põhivara | 5 275 | 5 993 | 6 712 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 826 | 7 535 | 9 455 | – | – | – | – |
| Kohustised kokku | 291 | 1 412 | 3 356 | – | – | – | – |
| Omakapital | 5 535 | 6 123 | 6 099 | – | – | – | – |
| Kasumimarginaal | -3,5 % | 0,3 % | 17,6 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 551 € · 9,5 %
- Põhivara 5 275 € · 90,5 %
- Lühiajalised kohustised 291 € · 5,0 %
- Omakapital 5 535 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 10 189 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 6 650 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 186 € | 0 € | 7 810 € | 0 |
| II kv 2026 | 861 € | 0 € | 3 685 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 65 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 585 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 421 € | 0 € | 10 189 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 42 € | 0 € | 360 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 395 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 603 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHendrikhansu, Sarja küla, 69407
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 403 | 7 657 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mulgi Vallavalitsus · maksed 8 403 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50068011 / 6
-
14.04.2022Muutmiskanne Ä 50068011 / 5
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50068011 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50068011 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50068011 / 2
-
24.10.2017Esmakanne Ä 50068011
-
23.10.2017Esmakanne Ä 50068011 / M2
-
20.10.2017Esmakanne Ä 50068011 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 14.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |