Rebahn OÜ
Registrisse kantud 14359644Rebahn OÜ (registrikood 14359644) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 204 846 eurot ja puhaskasum 18 345 eurot, bilansimaht 382 994 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Katmuk. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Tarmo Katmuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.10.2017 (8 a 11 k) · Sõpruse pst 33, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE102025475 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102025475
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 2024: 34,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2024: 38,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,1 % | 2024: 68,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −29,9 % | 2024: +2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 204 846 | 292 366 | 284 004 | 199 400 | 217 906 | 139 000 | 3 430 |
| Puhaskasum | 18 345 | 100 383 | 53 157 | -21 511 | 29 421 | 87 865 | 2 135 |
| Käibevara | 74 282 | 167 677 | 43 984 | 73 733 | 155 805 | 105 400 | 11 655 |
| Põhivara | 308 712 | 217 071 | 218 426 | 71 417 | 485 | 893 | 1 301 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 382 994 | 384 748 | 262 410 | 145 150 | 156 290 | 106 293 | 12 956 |
| Kohustised kokku | 103 121 | 123 220 | 101 264 | 37 161 | 26 113 | 5 538 | 66 |
| Omakapital | 279 873 | 261 528 | 161 146 | 107 989 | 130 177 | 100 755 | 12 890 |
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 34,3 % | 18,7 % | -10,8 % | 13,5 % | 63,2 % | 62,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 74 282 € · 19,4 %
- Põhivara 308 712 € · 80,6 %
- Lühiajalised kohustised 36 755 € · 9,6 %
- Pikaajalised kohustised 66 366 € · 17,3 %
- Omakapital 279 873 € · 73,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 329 € | 17 183 € | 47 004 € | 5 |
| II kv 2026 | 25 727 € | 17 430 € | 39 817 € | 5 |
| I kv 2026 | 27 544 € | 18 242 € | 44 403 € | 5 |
| IV kv 2025 | 26 595 € | 17 675 € | 42 382 € | 5 |
| III kv 2025 | 24 814 € | 17 552 € | 38 089 € | 5 |
| II kv 2025 | 32 140 € | 19 338 € | 65 049 € | 5 |
| I kv 2025 | 52 207 € | 17 549 € | 166 414 € | 6 |
| IV kv 2024 | 26 463 € | 18 375 € | 44 388 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 110 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 728 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 58,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 668 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 203 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Machineric Solutions OÜ Maksuvõlg | 2,32 % | 81 € | 20.01.2025 | 100 919 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Machineric Solutions OÜ 2,32 %
Skeem
LEI 984500A70D6WED05B864
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50068359 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50068359 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50068359 / 2
-
26.10.2017Esmakanne Ä 50068359
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |