Spareis OÜ
Registrisse kantud 14366169Spareis OÜ (registrikood 14366169) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala reisibüroode tegevus (EMTAK 79111). 2025. aasta müügitulu oli 25 737 eurot ja puhaskasum 7 452 eurot, bilansimaht 30 886 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aila Ader. Juhatuse liige on Aila Ader. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.11.2017 (8 a 11 k) · Supeluse tn 18/1, Pärnu linn, 80012
Registriandmed KMKR EE102037010 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102037010
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reisibüroode tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 30,5 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,1 % | 2024: 72,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 3,6 |
| Müügitulu kasv | −3,2 % | 2024: −23,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 737 | 26 582 | 34 522 | 7 322 | 1 701 | 10 115 | 109 574 |
| Puhaskasum | 7 452 | 1 414 | 3 854 | -1 956 | -1 833 | 1 406 | 8 489 |
| Käibevara | 29 736 | 23 537 | 20 848 | 17 794 | 17 084 | 15 511 | 18 485 |
| Põhivara | 1 150 | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 886 | 23 537 | 20 848 | 17 794 | 17 084 | 15 511 | 18 485 |
| Kohustised kokku | 6 444 | 6 547 | 5 272 | 6 072 | 3 406 | 0 | 4 380 |
| Omakapital | 24 442 | 16 990 | 15 576 | 11 722 | 13 678 | 15 511 | 14 105 |
| Kasumimarginaal | 29,0 % | 5,3 % | 11,2 % | -26,7 % | -107,8 % | 13,9 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 736 € · 96,3 %
- Põhivara 1 150 € · 3,7 %
- Lühiajalised kohustised 6 444 € · 20,9 %
- Omakapital 24 442 € · 79,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
79111 Reisibüroode tegevus põhitegevus 20 430 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 5 307 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 300 € | 0 € | 14 984 € | 0 |
| II kv 2026 | 311 € | 0 € | 1 335 € | 0 |
| I kv 2026 | 192 € | 0 € | 1 285 € | 0 |
| IV kv 2025 | 566 € | 0 € | 6 323 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 472 € | 0 € | 13 884 € | 0 |
| II kv 2025 | 285 € | 0 € | 4 605 € | 0 |
| I kv 2025 | 199 € | 0 € | 952 € | 0 |
| IV kv 2024 | 345 € | 0 € | 4 469 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 767 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 995 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aila Ader
- Pärnu linn, Supeluse tn 18 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069129 / 5
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 50069129 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50069129 / 3
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 50069129 / 2
-
06.11.2017Esmakanne Ä 50069129
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |