Hedax Art OÜ
Registrisse kantud 14366785Hedax Art OÜ (registrikood 14366785) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mujal liigitamata toiduainete tootmine (EMTAK 10891). 2025. aasta müügitulu oli 5 558 eurot ja puhaskasum -91 eurot, bilansimaht 3 155 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Õie Pritson. Juhatuse liige on Õie Pritson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2017 (8 a 11 k) · Mõisavahe tn 38, Tartu linn, 50708
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,6 % | 2024: -77,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,2 % | 2024: -81,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 2024: 91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,6 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | +77,5 % | 2024: −35,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −39,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 558 | 3 131 | 4 868 | 7 158 | 18 883 | 66 119 | 62 175 |
| Puhaskasum | -91 | -2 431 | -640 | 1 556 | 4 346 | 37 702 | 31 985 |
| Käibevara | 3 155 | 3 247 | 5 884 | 6 688 | 5 141 | 32 184 | 69 374 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 155 | 3 247 | 5 884 | 6 688 | 5 141 | 32 184 | 69 374 |
| Kohustised kokku | 272 | 273 | 479 | 643 | 652 | 4 042 | 38 934 |
| Omakapital | 2 883 | 2 974 | 5 405 | 6 045 | 4 489 | 28 142 | 30 440 |
| Kasumimarginaal | -1,6 % | -77,6 % | -13,1 % | 21,7 % | 23,0 % | 57,0 % | 51,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 155 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 272 € · 8,6 %
- Omakapital 2 883 € · 91,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 415 € | 0 € | 1 887 € | 0 |
| I kv 2024 | 225 € | 0 € | 1 124 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 228 € | 0 € | 1 142 € | 0 |
| II kv 2023 | 312 € | 0 € | 1 882 € | 0 |
| I kv 2023 | 301 € | 0 € | 1 661 € | 0 |
| IV kv 2022 | 188 € | 0 € | 941 € | 0 |
III kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 100 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 1 100 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069193 / 6
-
31.01.2023Muutmiskanne Ä 50069193 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50069193 / 4
-
08.01.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50069193 / 3
-
05.01.2018Muutmiskanne Ä 50069193 / 2
-
07.11.2017Esmakanne Ä 50069193
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |