Vinstruction OÜ
Registrisse kantud 14368471Vinstruction OÜ (registrikood 14368471) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Otepää linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 342 756 eurot ja puhaskasum -38 085 eurot, bilansimaht 91 534 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vaiko Soo. Juhatuse liige on Vaiko Soo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2017 (8 a 11 k) · Tamme pst 8, Otepää linn, 67405
Registriandmed KMKR EE102043839 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102043839
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,1 % | 2024: -3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -245,2 % | 2024: -19,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,0 % | 2024: 65,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +23,9 % | 2024: −22,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 342 756 | 276 679 | 358 738 | 298 075 | 215 916 | 310 350 | 42 908 |
| Puhaskasum | -38 085 | -9 991 | 9 409 | 24 993 | 2 795 | 19 946 | 5 293 |
| Käibevara | 91 534 | 78 993 | 86 759 | 63 444 | 75 414 | 37 858 | 20 468 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 91 534 | 78 993 | 86 759 | 63 444 | 75 414 | 37 858 | 20 468 |
| Kohustised kokku | 76 002 | 27 654 | 25 429 | 11 524 | 48 487 | 9 314 | 11 871 |
| Omakapital | 15 532 | 51 339 | 61 330 | 51 920 | 26 927 | 28 544 | 8 597 |
| Kasumimarginaal | -11,1 % | -3,6 % | 2,6 % | 8,4 % | 1,3 % | 6,4 % | 12,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 91 534 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 597 € · 25,8 %
- Pikaajalised kohustised 52 405 € · 57,3 %
- Omakapital 15 532 € · 17,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 385 € | 14 303 € | 205 990 € | 6 |
| II kv 2026 | 9 480 € | 9 791 € | 155 194 € | 9 |
| I kv 2026 | 6 019 € | 4 901 € | 62 839 € | 6 |
| IV kv 2025 | 6 030 € | 4 771 € | 55 362 € | 5 |
| III kv 2025 | 4 869 € | 5 221 € | 37 893 € | 4 |
| II kv 2025 | 2 557 € | 2 726 € | 5 180 € | 4 |
| I kv 2025 | 8 312 € | 6 192 € | 43 847 € | 2 |
| IV kv 2024 | 16 407 € | 6 981 € | 108 326 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 795 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 768 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 68 663 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 528 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme pst 8, Otepää linn, 67405
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Otepää vald 4,8 %
- 53. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Valga maakond 23,9 %
- 85. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Valga maakond 68 551 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 099 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 4 099 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069384 / 4
-
17.01.2020Muutmiskanne Ä 50069384 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50069384 / 2
-
10.11.2017Esmakanne Ä 50069384
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |