Mexbus OÜ
Registrisse kantud 14368749Mexbus OÜ (registrikood 14368749) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Põhara küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 9 761 eurot ja puhaskasum 2 369 eurot, bilansimaht 14 840 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihkel Jäärats. Juhatuse liige on Mihkel Jäärats. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2017 (8 a 11 k) · Vainu, Põhara küla, 88318
Registriandmed KMKR EE102027703 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102027703
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 24,3 % | 2024: -317,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 91,2 % | 2024: -61,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,5 % | 2024: 38,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 10,2 |
| Müügitulu kasv | +1 554,4 % | 2024: −59,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 761 | 590 | 1 452 | 18 762 | 9 825 | 2 394 | 13 560 |
| Puhaskasum | 2 369 | -1 871 | -4 764 | 3 166 | 1 497 | -1 777 | 2 382 |
| Käibevara | 8 824 | 1 072 | 2 400 | 12 133 | 4 410 | 3 729 | 4 832 |
| Põhivara | 6 016 | 6 878 | 5 190 | 6 126 | 15 067 | 15 002 | 16 002 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 840 | 7 950 | 7 590 | 18 259 | 19 477 | 18 731 | 20 834 |
| Kohustised kokku | 12 241 | 4 920 | 6 789 | 12 694 | 14 578 | 15 329 | 15 655 |
| Omakapital | 2 599 | 3 030 | 801 | 5 565 | 4 899 | 3 402 | 5 179 |
| Kasumimarginaal | 24,3 % | -317,1 % | -328,1 % | 16,9 % | 15,2 % | -74,2 % | 17,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 824 € · 59,5 %
- Põhivara 6 016 € · 40,5 %
- Lühiajalised kohustised 5 941 € · 40,0 %
- Pikaajalised kohustised 6 300 € · 42,5 %
- Omakapital 2 599 € · 17,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 82,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 18 € | 0 € | 75 € | 0 |
| I kv 2026 | 538 € | 0 € | 4 979 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 180 € | 0 € | 9 761 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 66 € | 0 € | 300 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVainu, Põhara küla, 88318
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069419 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50069419 / 2
-
10.11.2017Esmakanne Ä 50069419
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |