Contes OÜ
Registrisse kantud 14368755Contes OÜ (registrikood 14368755) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala eriarstiabi (EMTAK 86221). 2025. aasta müügitulu oli 17 349 eurot ja puhaskasum -8 429 eurot, bilansimaht 51 789 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Joosep Piirisild. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Joosep Piirisild. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.11.2017 (8 a 11 k) · Suur-Jõe tn 46, Pärnu linn, 80020
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Eriarstiabi
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -48,6 % | 2024: 38,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,3 % | 2024: 19,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −43,4 % | 2024: +42,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 349 | 30 677 | 21 533 | 22 223 | 8 925 | 0 | 2 996 |
| Puhaskasum | -8 429 | 11 740 | 7 712 | 18 569 | 9 242 | 1 179 | 3 453 |
| Käibevara | 51 789 | 60 196 | 45 956 | 38 245 | 19 675 | 10 433 | 9 239 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 51 789 | 60 196 | 45 956 | 38 245 | 19 675 | 10 433 | 9 239 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 51 789 | 60 196 | 45 956 | 38 245 | 19 675 | 10 433 | 9 239 |
| Kasumimarginaal | -48,6 % | 38,3 % | 35,8 % | 83,6 % | 103,6 % | – | 115,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 51 789 € · 100,0 %
- Omakapital 51 789 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 72 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Joosep Piirisild
- Caspon OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Käekirurgia Selts Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| VIV Living Tervisemaja OÜ | 2,03 % | 54 € | 23.01.2025 | 516 016 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
VIV Living Tervisemaja OÜ 2,03 %
Skeem
LEI 984500656A968C1C0B72
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuur-Jõe tn 46, Pärnu linn, 80020
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069420 / 5
-
19.08.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50069420 / 4
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 50069420 / 3
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 50069420 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50069420 / 2
-
10.11.2017Esmakanne Ä 50069420
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 21.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |