EASYUP OÜ
Registrisse kantud 14372633EASYUP OÜ (registrikood 14372633) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Püha küla, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 505 971 eurot ja puhaskasum 4 829 eurot, bilansimaht 263 450 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaido Siimon. Juhatuse liikmed on Mari-Liis Siimon, Kaido Siimon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.11.2017 (8 a 11 k) · Perevainu, Püha küla, 76913
Registriandmed KMKR EE102049749 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102049749
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,2 % | 2024: 58,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,6 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: −17,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +39,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 505 971 | 483 168 | 583 677 | 564 382 | 381 423 | 94 501 | 184 805 |
| Puhaskasum | 4 829 | 3 229 | 60 435 | 16 317 | 41 553 | 8 938 | 28 845 |
| Käibevara | 249 955 | 248 332 | 261 375 | 149 140 | 143 796 | 173 205 | 88 171 |
| Põhivara | 13 495 | 10 674 | 29 232 | 29 631 | 29 120 | 4 764 | 1 250 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 450 | 259 006 | 290 607 | 178 771 | 172 916 | 177 969 | 89 421 |
| Kohustised kokku | 107 413 | 107 798 | 140 575 | 89 174 | 96 636 | 140 997 | 61 949 |
| Omakapital | 156 037 | 151 208 | 150 032 | 89 597 | 76 280 | 36 972 | 27 472 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 0,7 % | 10,4 % | 2,9 % | 10,9 % | 9,5 % | 15,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 249 955 € · 94,9 %
- Põhivara 13 495 € · 5,1 %
- Lühiajalised kohustised 38 030 € · 14,4 %
- Pikaajalised kohustised 69 383 € · 26,3 %
- Omakapital 156 037 € · 59,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 483 € | 4 075 € | 172 050 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 257 € | 4 075 € | 152 931 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 070 € | 4 062 € | 21 170 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 522 € | 4 473 € | 45 893 € | 0 |
| III kv 2025 | 16 549 € | 4 473 € | 160 436 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 707 € | 4 473 € | 266 147 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 079 € | 4 228 € | 115 570 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 068 € | 3 894 € | 88 863 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 828 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 358 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 350 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPerevainu, Püha küla, 76913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 17 065 | 30 926 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põltsamaa Vallavalitsus · maksed 2 944 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 2 430 €
- Türi Vallavalitsus · maksed 2 081 €
- Valga Vallavalitsus · maksed 1 839 €
- Põhja-Tallinna Valitsus · maksed 1 464 €
- Maardu Linnavalitsus · maksed 1 384 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069887 / 7
-
03.02.2020Muutmiskanne Ä 50069887 / 6
-
26.02.2018Muutmiskanne Ä 50069887 / 5
-
05.02.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50069887 / 4
-
26.01.2018Muutmiskanne Ä 50069887 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50069887 / 2
-
16.11.2017Esmakanne Ä 50069887
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |