Design It OÜ
Registrisse kantud 14384286Design It OÜ (registrikood 14384286) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 21 910 eurot ja puhaskasum 443 eurot, bilansimaht 9 666 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Grete Mäe. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Grete Mäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2017 (8 a 10 k) · Vabaduse pst 57, Tallinn, 11615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,2 % | 2024: 49,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,7 % | 2024: 88,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | +3,1 % | 2024: +42,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 910 | 21 252 | 14 953 | 18 427 | 15 510 | 11 442 | 8 311 |
| Puhaskasum | 443 | 3 939 | -1 350 | 1 287 | 821 | 856 | -568 |
| Käibevara | 9 666 | 9 134 | 5 230 | 6 485 | 4 960 | 4 109 | 3 437 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 666 | 9 134 | 5 230 | 6 485 | 4 960 | 4 109 | 3 437 |
| Kohustised kokku | 1 186 | 1 097 | 1 132 | 1 037 | 799 | 770 | 880 |
| Omakapital | 8 480 | 8 037 | 4 098 | 5 448 | 4 161 | 3 339 | 2 557 |
| Kasumimarginaal | 2,0 % | 18,5 % | -9,0 % | 7,0 % | 5,3 % | 7,5 % | -6,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 666 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 186 € · 12,3 %
- Omakapital 8 480 € · 87,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 001 € | 1 064 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 982 € | 1 044 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 904 € | 963 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 330 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AGEs OÜ | 20 % | 500 € | 02.09.2023 | 0 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
AGEs OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 890 | 1 180 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Paide Linnavalitsus · maksed 1 285 €
- SA Järvamaa · maksed 485 €
- SA Paide Spordikeskus · maksed 120 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubdesignit.ee · veebileht ei vastanud 18.10.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071258 / 5
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50071258 / 4
-
31.10.2018Muutmiskanne Ä 50071258 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50071258 / 2
-
05.12.2017Esmakanne Ä 50071258
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 09.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 04.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |