musko OÜ
Registrisse kantud 14384731musko OÜ (registrikood 14384731) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 120 002 eurot ja puhaskasum 98 250 eurot, bilansimaht 343 059 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Clément Fernand Paul Peltier. Juhatuse liige on Clément Fernand Paul Peltier. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.12.2017 (8 a 10 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102186437 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.12–30.11
- KMKR number
- EE102186437
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.12 – 30.11
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 81,9 % | 2024: 66,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,0 % | 2024: 49,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 98,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 77,2 | 2024: 56,0 |
| Müügitulu kasv | −33,9 % | 2024: −2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 002 | 181 563 | 186 486 | 67 290 | 58 134 | 69 760 | 12 685 |
| Puhaskasum | 98 250 | 119 863 | 138 567 | 42 097 | 15 421 | 50 490 | 11 109 |
| Käibevara | 343 059 | 243 747 | 223 938 | 79 274 | 43 141 | 65 408 | 14 586 |
| Põhivara | 0 | 970 | 2 469 | 3 968 | 5 467 | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 343 059 | 244 717 | 226 407 | 83 242 | 48 608 | 65 408 | 14 586 |
| Kohustised kokku | 4 441 | 4 350 | 5 904 | 1 306 | 8 769 | 990 | 658 |
| Omakapital | 338 618 | 240 367 | 220 503 | 81 936 | 39 839 | 64 418 | 13 928 |
| Kasumimarginaal | 81,9 % | 66,0 % | 74,3 % | 62,6 % | 26,5 % | 72,4 % | 87,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 343 059 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 441 € · 1,3 %
- Omakapital 338 618 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 77,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 41 230 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 757 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 32 572 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 23 614 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 251 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 35 931 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 46 314 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 51 040 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 743 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50071313 / 10
-
14.06.2024Muutmiskanne Ä 50071313 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071313 / 8
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50071313 / 7
-
08.12.2021Muutmiskanne Ä 50071313 / 6
-
02.03.2021Muutmiskanne Ä 50071313 / 5
-
13.02.2020Muutmiskanne Ä 50071313 / 4
-
18.06.2019Muutmiskanne Ä 50071313 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50071313 / 2
-
06.12.2017Esmakanne Ä 50071313
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.01.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |